عقارات 3 غرفة نوم للبيع في حي شرق, صفحة 28

2,437 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 224م سموحة (العروبة سكاي لاين)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٠٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سموحة شارع اسماعيل سرى شقة جاهزة للسكن

    شارع اسماعيل سري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 م سموحة (العروبة سكاي لاين)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 م كليوباترا (علي البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة فيو مفتوح على الشارع

    Remax Professional. logo image

    الصفوة, سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 128م في ستانلي بخطوات من البحر

    Jewar Real Estate. logo image

    كوبري استانلي, ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 174م في سموحة جاردن سيتي المربع الذهبي

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع جاردن سيتى سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 161 م سموحة ( كمباوند Muruj )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٣٤٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٣٦٬٣٤٦ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بفيو مميز ومقدم بسيط بأميز بسموحة

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٦٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 248 م سموحة (ش ادمون فريمون)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع أديمون فريمون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٤٨ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م كليوباترا (ش بورسعيد )

    RE/MAX Avalon logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 287 م سابا باشا (فيو قصر الميرغني)

    RE/MAX Avalon logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٤١٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 212 م سموحة (ش الخمسين)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع مصطفي كامل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٤٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البلازا الترا سوبر لوكس استلام 2027

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٢٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 248 م سموحة (ش فوزي معاذ - برج براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 168م سموحة (علي النادي مباشرة)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 148م سموحة (فيو نادي)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٤٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز كافة الخدمات مطلات مفتوحة استلام فوري

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 م لوران (متفرع من ش شعراوي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190 م ثروت (ش عبدالمنعم دليل)

    RE/MAX Avalon logo image

    ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح على بلازا

    Remax Professional. logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٧٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح السعر شامل دواليب المطبخ كاملة العدادات

    Remax Professional. logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 248 م سموحة (ش فوزي معاذ - عمارة براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 136 م جناكليس (ش محمد باشا محسن)

    RE/MAX Avalon logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢١٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري موقع مميز فيو مفتوح تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في حي شرق
مؤشرات حول أداء المجتمع
حي شرق

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…