عقارات 3 غرفة نوم للبيع في لوران

201 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 530 م لوران (ثاني نمرة من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٥٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م لوران - ش أبوقير

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع أبو قير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في لوران رخصة مطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    شارع أبو قير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدا أفضل سعر مرخصة مطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م لوران - 2 نمرة من البحر

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م لوران (ش شعراوي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م لوران (خطوات من ش ابو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع أبو قير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225م للبيع - لوران ابو قير

    Chance for Realestate logo image

    شارع أبو قير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 275 م بـــ لوران علي شارع ابو قير مباشر

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 متر - لوران (متفرع من شارع أبو قير)

    Elite Groupe logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م لوران ( شارع ابو قير )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع أبو قير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م لوران ( خطوات من شارع الاقبال)

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م لوران (ش محمد درة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع عبد السلام عارف, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دوبلكس للبيع 219 م لوران تري البحر

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٤٣٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فندقي موقع مميز تفسيمة مثالية

    Remax Professional. logo image

    شارع أبو قير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م لوران ( خطوات من البحر )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 م لوران (ش أبو قير مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع أبو قير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 م لوران ( شارع عبد السلام عارف )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع عبد السلام عارف, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230 م لوران (ش أبوقير)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع أبو قير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 240م لوران - تاني نمرة بحر

    B-connect Real Estate logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - شارع الاقبال(بحر مباشر)مساحة 210 متر

    Remax Top Agents logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م لوران - ش أبو قير

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع أبو قير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م لوران - ش أبو قير مباشر

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع أبو قير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة و موقع مميز مطلات مفتوحة رخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع أبو قير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م لوران (شارع محمد عثمان).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمد عثمان, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع