شقق 3 غرفة نوم للبيع في صوارى, صفحة 15

415 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بسعر الطرح بتشطيب كامل ومطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٧ متر مربع

    ٥٥٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة و تسهيلات في السداد بسعر الكاش

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بتشطيب كامل وفيو فيلات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات على 5 سنوات استلام خلال 4 شهور واجهة بحري

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 202 م صواري (السعودية المصرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقتك خلال سنة بفيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٣٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بأقرب استلام وفيو جانبي علي بحيرة

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك استلام فوري بباكيه جراج فيو فيلات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٨٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال 6 شهور وتسهيلات حتي 4 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بأكبر خصم كاش في السوق

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣١٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٦١٬٢٢٦ جنيه

    شقة لإعادة البيع 177م ( صواري - السعودية المصرية )

    Inspire Homes logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٧٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م صواري (جرين بيزنس هاب)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م فيو علي البحيرة و اللاند سكيب ( صواري)

    Inspire Homes logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 287 م , صواري

    Wealth Platinum logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٤٤٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر الطرح وتقسيط 5 سنين ثاني صف من النادي

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٤٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة-يوجد تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري-اقل من سعر السوق

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باقل سعر وتشطيب كامل في صواري

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٢٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 208 م (صواري)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م , صواري ,

    Wealth Platinum logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225 م حي صواري مشروع Vee-Club-Residenc

    Coldwell Banker Platinum logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٢٬٠٦٤٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - اقل مقدم - متشطبة - قسط على 6 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تسهيلات في السداد مطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٢٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس-اكبر خصم كاش

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٥٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة وواجهة بحري في صواري

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٩ جنيه/متر مربع