شقق 3 غرفة نوم للبيع في حي وسط, صفحة 11

374 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135م للبيع - الغيط الصعيدي - محرم بك فيو مفتوح

    Elite Groupe logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة (175)م - محرم بك - شارع الوزير

    Elite Groupe logo image

    شارع الوزير, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م حي محرم باشا بكامل الفرش والأجهزة

    Elite Groupe logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 134 م محرم بك (كومباوند أوريا سيتى)

    Next Estate logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٠٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف كامب شيزار بحر مباشر275م دور3 فيوبحر

    Dk REAL ESTATE logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م محرم بك (ش الرصافة)

    RE/MAX Avalon logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بفيو بالكامل علي البحر

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م كامب شيزار (علي البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 160م - سموحه - حى الفيلات

    Next Estate logo image

    شارع حى الفيلات, ابيس العاشرة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م سموحه (خطوات من فوزى معاذ)

    Next Estate logo image

    شارع النقيب شريف رمزى, الحضرة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115 م - الابراهيميه ( شارع ابو قير)

    Next Estate logo image

    شارع ابو قير, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م محرم بك

    Next Estate logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دوبليكس 240 م الابراهيمية

    Next Estate logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في وابور المياه 200م

    Chance for Realestate logo image

    شارع ابو قير, وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م الابراهيمية (ش لاجيتيه)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع لاجيتيه, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م الابراهيميه - شارع الحجاز

    B-connect Real Estate logo image

    شارع الحجاز, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م كامب شيزار (ش طيبة)

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 م (كامب شيزار تانى نمره من البحر)

    Next Estate logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - الابراهيمية

    New Home for Realestate logo image

    شارع لاجيتيه, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م الابراهيمية ( خطوات من ش ابوقير )

    Inspire Homes logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية لامتلاك وحدة سكنية فاخرة

    AQAR One For Realestate logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٧٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - الشاطبي

    New Home for Realestate logo image

    شارع بورسعيد, الشاطبي, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م للبيع - محرم بك مباني 2017

    Chance for Realestate logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كامب شيزار - متفرع من شارع سينما

    New Home for Realestate logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - شارع السلطان حسين

    New Home for Realestate logo image

    شارع أسطنبول-صلاح مصطفى - السلطان حسين, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع