شقق 3 غرفة نوم للبيع في حي وسط, صفحة 14

374 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقتك بفيو مفتوح في كومباوند اوريا سيتي

    Remax Professional. logo image

    طريق قناه السويس, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230 م كامب شيزار ( عمر لطفى- ترام )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع عمر لطفي, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م محرم بك – شارع الاسكندرانى

    New Home for Realestate logo image

    شارع علي الاسكندراني, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135 م كامب شيزار(متفرع من ش أحمد قمحه)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع أحمد قمحة, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مناسب- شامل دواليب المطبخ _ مرخصة

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٢٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م محرم بك (بجوار المحكمة)

    RE/MAX Avalon logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م صافي كامب شيزار ش عبد المنعم سند

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 265 م (ش فؤاد)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع فؤاد, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م ( ش فؤاد ) اسكندرية

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع فؤاد, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م الابراهيمية (متفرع من ش جواد حسني)

    RE/MAX Avalon logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لامتلاك شقة بالتقسيط الابراهيمية علي الترام

    Inspire Homes logo image

    شارع لاجيتيه, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225 م كامب شيزار (علي البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225 م أول سكن الابراهيميه استلام فوري

    Inspire Homes logo image

    شارع لاجيتيه, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م الشاطبي ( ش بورسيعد الرئيسى )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع بورسعيد, الشاطبي, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 م الابراهيميه ( علي الترام مباشرة )

    Inspire Homes logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة 210م استلام فوري بالتقسيط

    Inspire Homes logo image

    شارع لاجيتيه, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م كامب شيزار - فيو بحر مباشر

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 260 م الابراهيمية ( شارع عمر زعفران )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع عمر زعفان, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م الإبراهيمية (ش اللاجيتيه)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع لاجيتيه, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م وابور المياه

    B-connect Real Estate logo image

    وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    280 م (170م + 110م تراس ) كامب شيزار ( ش تانيس )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع زكريا غنيم, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م كامب شيزار (طريق الجيش-عماره براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م الإبراهيمية (متفرع من شارع أبوقير)

    Inspire Homes logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م كامب شيزار (ترام مباشر )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع عمر لطفي, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 115م تانى نمرة من محرم بك الرئيسى

    B-connect Real Estate logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع