شقق 3 غرفة نوم للبيع في سموحة, صفحة 50

1,238 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 142 م سموحة (كومباوند العروبة سكاي لاين)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٨٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م سموحة ( ش فيكتور عمانويل )

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 م سموحة (تقسيم القضاه)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 186 م مروج (الغنيمي)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٩٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 184 م سموحة (كومباوند جراند فيو)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤١٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 153 م سموحة (كومباوند مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 210 م سموحة (شارع ذكي رجب)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 202 م سموحه (كومباوند جراند فيو)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع جراند فيل سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٢٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190 م سموحة ( ابراج التوب هاوس )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 146م سموحة (كومباوند مروج )

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 222 م سموحة (فالوري انطونيادس)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ١٨٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيوهات علي نادي سموحه ومساحات خضراء

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع مدخل شركة النقل والهندسة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك على النادى اسكن فى ارقى كومباوند سكنى بسموحة

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد انور السادات او طريق 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٩٬٩٠٠ جنيه/متر مربع