شقق 3 غرفة نوم للبيع في سموحة, صفحة 43

1,238 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تمتلك شقة في أرقى أبراج سموحة – كريستا تاورز

    AQAR One For Realestate logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٥٩ متر مربع

    ٦٥٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورآ تشطيب فندقي بفيو لاند سكيب في قلب سموحة

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة مميزة في سموحة (كمباوند كريستال تاور)

    JMG logo image

    شارع محمد انور السادات او طريق 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    #العروبة_سكاي_لاين #سموحة #الإسكندرية

    AQAR One For Realestate logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في سموحة شارع نصر

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٢٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة في سموحة (كمباوند كريستال تاور سموحة)

    JMG logo image

3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 174م سموحه ( شارع الريادة )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع مدرسة الريادة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٣٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م سموحة - حي الڤيلات ( عمارة براند )

    B-connect Real Estate logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 196 م سموحة ( ش فوزى معاذ )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠١٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع وحدة في سموحة (كمباوند كريستال تاور سموحة)

    JMG logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لإعادة البيع 152م سموحة فالوري النقل والهندسة

    Inspire Homes logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٥١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 143 م سموحة ( حي مروج )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٣٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سموحه - مطلات مفتوحه

    I-Property logo image

    شارع البرت الاول, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة ريسيل مميزة للبيع في مروج فيو فيلات مباشرة

    JMG logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٣٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٨٬٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    بتسهيلات في السداد علي 3 سنوات واستلام فوري

    Remax Professional. logo image

    شارع جرين بلازا, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 158 م سموحة (فالوري النقل والهندسة)

    RE/MAX Avalon logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٢٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 143 م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٢٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 290م سموحه ( ش فوزي معاذ)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سموحة – كومباوند حدائق السرايا

    New Home for Realestate logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٩٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سموحة ( خطوات من مصطفى كامل )

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لإعادة البيع 151م سموحة ( فالوري انطونيادس )

    Inspire Homes logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢٩٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 218 م سموحة (ش فيكتور عمانويل)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميدان فيكتور عمانوئيل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٣٣٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 172 م سموحة (فالورى انطونيادس)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 177 م سموحة (ش فوزي معاذ الرئيسي)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٠٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 210 م سموحة - (كمباوند سكاي لاين)

    Next Estate logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥١٬١٩٠ جنيه/متر مربع