شقق 3 غرفة نوم للبيع في سموحة, صفحة 28

1,243 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬٤١٩٬٥٠٠ جنيه

    احجز وحدتك الان في فالوري انطونيادس موقع متميز

    JMG logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨١٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بمروج الغنيمي – موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بمروج الغنيمي – موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٩٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بمروج الغنيمي – موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٤٣٬٣٠٠ جنيه

    شقة للبيع 197م سموحة - كومباوند مروج (فيو نادي )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٥٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٣٩٬٩٠٠ جنيه

    احجز وحدتك في مروج الطارق _ موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٢٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاعادة البيع 135م سموحة عروبة سكاي لاين

    Inspire Homes logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور مميز فيو مفتوح تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة مرخصة فيوهات مفتوحة بالكامل شامل الجراج

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    شارع كمال الدين صلاح, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٥٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سموحه - شارع النصر كومباوند جراند فيل

    New Home for Realestate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    مروج | شقة بفيو نادي وقسط 71 ألف فقط

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٩٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٧٣٬٦٨٨ جنيه

    احجز وحدتك في مروج الطارق _ موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٢٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٤٠٬٨٤٨ جنيه

    احجز وحدتك في مروج الطارق _ موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٢٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 179م بحري فيو نادي مباشر بسعر 6,600,000ج

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٦٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م Muruj | مساحات عائلية وسداد مرن | سموحة

    Horizen For Real Estate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138م بالمروج View مفتوح سعر مميز وخيارات سداد

    Horizen For Real Estate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 146م View فيلات بالمروج بسعر متر 90 ألف

    Horizen For Real Estate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م View فيلات بالمروج مثالية للسكن العائلي

    Horizen For Real Estate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 146م View فيلات بالمروج فرصة استثمار مضمونة

    Horizen For Real Estate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٥٢٬٠٠٠ جنيه

    فالوري سموحة الاسكندرية

    ICONIC logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حي مروج جرين بلازا الاسكندرية

    ICONIC logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٣٤٬٣٠٠ جنيه

    وحدتك الآن في مروج الطارق _ موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٤٢٤٬٧٠٠ جنيه

    وحدتك الآن في سموحة مروج الطارق بتسهيلات في السداد

    JMG logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٢٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٢١٬٣٥٠ جنيه

    احجز وحدتك في مروج الطارق _ موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥١٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬١٤٦٬٢٥٠ جنيه

    احجز وحدتك في مروج الطارق _ موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع