عقارات 2 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الاسكندرية, صفحة 4

288 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 181م كومباوند بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٨٨٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 106م كومباوند صواري - السعودية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية للسكن أو الاستثمار في كومباوند بالم هيلز

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٨٠٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 111 م كينج مريوط (أليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 119م للبيع في بالم هيلز اسكندريه برايم لوكيشن

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٥٣٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 119 م (بالم هيلز اسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٧٧٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115 م صواري (سالوجا إيليت) فيو ڤيلات

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٥١٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 119م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ١١٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٩٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز الاسكندرية اقساط 10 سنين

    Chance for Realestate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م في صواري السعودية المصريه/ -كود : AA0773

    Dk REAL ESTATE logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥١٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٥٤٬٢٩٥ جنيه

    شقة للبيع 119م كومباوند Palm Hills Alexandria

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٦٥٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٧٦٠٬٥٦٧ جنيه

    شقة Resaleللبيع 119م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٨٢٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٦١٬٧٥٠ جنيه

    شقة للبيع 119 م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٦٥٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢١٤٬٧٥٠ جنيه

    شقة للبيع 119م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٦٩٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار في كومباوند صواري

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٧٠٬٨١٧ جنيه

    شقة للبيع 119م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٨٢٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في صواري ووتر فرونت

    RE/MAX Avalon logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٤٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٩٣٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على لاندسكيب تسهيلات على 6 سنوات

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٤١٬٧٥٠ جنيه

    شقة للبيع 119م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٦٨٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٧٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 203 م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٠٧٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 119م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 119م للبيع كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٦٢٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133م كومباوند أليكس ويست

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري فيو بحيرة مفتوح للبيع في ووترفرونت صواري

    Pharos Real Estate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٤٬٦٩٠ جنيه

    شقة للبيع 119م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٨٢٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في كمبوندات الاسكندرية
مؤشرات حول أداء المجتمع
كمبوندات الاسكندرية

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…