عقارات 2 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الاسكندرية, صفحة 5

288 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق فيو مفتوح علي بلازا

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥١٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٦٨٬٦٢٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 133م كومباوند أليكس ويست

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٠٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٨٠٤٬٦٩٠ جنيه

    شقة للبيع 119م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٨٢٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 101 م (صواري)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٦٩٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى بالم هيلز اسكندرية فيو مفتوح بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٦٢٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٧٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م غرفتين | بالم هيلز اسكندريه | فرصة قوية

    Horizen For Real Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١١٠٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 119م غرفتين | بالم هيلز | سعر مميز

    Horizen For Real Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٩٢٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع 203م كمبوند بالم هيلز الأسكندريه

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٠٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على الشارع استلام 2026

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٩٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة غرفتين داخل بالم هيلز الإسكندرية

    Pharos Real Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٩٢٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 202 م (صواري بوليفارد)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بموقع مميّز في بالم هيلز الإسكندرية

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات في السداد علي 6 سنوات فيوهات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٤٢٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 119 م (بالم هيلز الاسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٨٩٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 149 م (بالم هيلز اسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٧٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115 م صواري (سالوجا إيليت)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٥١٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في فراندا سموحة - كمبوندات الاسكندرية - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135م - فراندا سموحـه

    Next Estate logo image

    فراندا سموحة, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٦٨٬٧٤٠ جنيه

    شقة للبيع 119 م (بالم هيلز الاسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٨٢٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 119م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٨٩٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بلوكيشن مميز استلام فوري للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فخمة متشطبة جاهزة للمعاينة في بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة استلام فوري للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٥٢٬٥٨٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بموقع مميز في بالم هيلز الإسكندرية

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في كمبوندات الاسكندرية
مؤشرات حول أداء المجتمع
كمبوندات الاسكندرية

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…