شقق 2 غرفة نوم للبيع في طريق الجيش

14 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحرمباشر مطلات مفتوحة أقل سعرشامل الفرش والتكفييات

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م ميامي (علي البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م ميامي ( بحر مباشر)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م - ميامـى - بحــر مبـاشــر

    Next Estate logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - ميامي - بير مسعود

    New Home for Realestate logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م ميامي بحر مباشر ( امام كوبري 45 )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م ميامي ( طريق الجيش )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسبشن فيو مفتوح على البحر يوجد 3 اسانسير

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م , طريق الجيش , ميامي

    Wealth Platinum logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م , ميامي ,

    Wealth Platinum logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م , ميامي ,

    Wealth Platinum logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 م ميامي (متفرع من الكورنيش)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م العصافرة

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سيدى بشر (90م) بحر مباشر .

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع