البيع الأول10شقة٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة إداري 85م كومباوند صواريصوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية 1 1 ٨٥ متر مربع ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول11شقة٥٬٧٩٦٬٠٠٠ جنيهاقل مقدم فيو مفتوح علي النادي تشطيب كاملفي صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية 1 2 ١١٩ متر مربع ٤٨٬٧٠٥ جنيه/متر مربع
11شقة٥٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيهمطلات مفتوحه علي حمام سباحة تشطيب سوبر لوكسفي صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية 1 1 ١٥٤ متر مربع ٣٦٬٩١٥ جنيه/متر مربع
البيع الأول11شقة٧٬٨٠٥٬٨٥٠ جنيهآخر شقة 89م في بالم هيلز الإسكندرية مفيش غيرهابالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية 1 1 ٨٩ متر مربع ٨٧٬٧٠٦ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شاليه١٠٬١٩٧٬٠٠٠ جنيهآخر وحدة متاحة 89م بالم هيلز الإسكندريةبالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية 1 1 ٨٩ متر مربع ١١٤٬٥٧٣ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٦3الحي اللاتيني سيتي ايدجالسعر عند الإطلاق:٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيهخطط دفعالمطور العقاريالاسكندرية1 - 4 غرفة
البيع الأول10سطح٥٬٣٢٤٬٠٠٠ جنيهروف للبيع في مروج بمساحة مميزة | اسكندريةمروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية 1 1 ١٧٩ متر مربع ٢٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع
البيع الأول14شقة٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع 90م كومباوند بالم هيلز الإسكندريةبالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية 1 2 ٩٠ متر مربع ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة٦٬٦٤٦٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع 90م كومباوند Palm Hills Alexمميزبالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية 1 2 ٩٠ متر مربع ٧٣٬٨٤٤ جنيه/متر مربع
12شقة٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع 69 م (بالم هيلز الاسكندرية)بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية 1 1 ٦٩ متر مربع ٨٤٬٠٥٧ جنيه/متر مربع
12شقة٩٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع 89م (بالم هيلز اسكندرية) - فيو لاند سكيببالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية 1 1 ٨٩ متر مربع ١٠٥٬٨٤٢ جنيه/متر مربع
مشروع جديدجاهز5بالم هيلز الاسكندريةالسعر عند الإطلاق:٩٬٤١٨٬٠٠٠ جنيهخطط دفعالمطور العقاريالاسكندرية,كمبوندات الاسكندرية,بالم هيلزاستوديو, 1 - 3 غرفة
البيع الأول13شقة٦٬٩٣٣٬٩٦٠ جنيهشقة بخصم الكاش 32% برايم لوكيشن سي فيو- بالم هيلزبالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية 1 1 ٨٩ متر مربع ٧٧٬٩٠٩ جنيه/متر مربع
10شقة٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة ريسيل 77م دور عالي واتر فرانت صواريفي صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية 1 1 ٧٧ متر مربع ٥٨٬٤٤١ جنيه/متر مربع
10شقة٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة غرفة نوم واحدة بموقع مميز في بالم هيلز اليكسبالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية 1 2 ٩٠ متر مربع ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع
10شقة٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة غرفة نوم واحدة بموقع مميز في بالم هيلز اليكسبالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية 1 2 ٩٠ متر مربع ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول8شقة٥٬٣٢٤٬٥٠٠ جنيهشقة للبيع 73 م + 106 م روف سموحة (مروج) تشطيب كاملفي مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية 1 2 ٧٣ متر مربع ٧٢٬٩٣٨ جنيه/متر مربع
مشروع جديدجاهز5سوليك جاردنزالسعر عند الإطلاق:١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهخطط دفعالاسكندرية,كمبوندات الاسكندرية,صوارى,سوليك جاردنز1 - 6 غرفة
10شقة٦٬٦٤٦٬٠٠٠ جنيهامتلك شقتك في بالم هيلز بإطلالة جرين سباينبالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية 1 2 ٨٩ متر مربع ٧٤٬٦٧٤ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شاليه٦٬٦٤٦٬٠٧٥ جنيهشقة للبيع 90م كومباوند بالم هيلز الإسكندريةبالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية 1 1 ٩٠ متر مربع ٧٣٬٨٤٥ جنيه/متر مربع
10شقة٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع في ابراج صواري فرصه استثمارية حقيقةفي صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية 1 2 ٧٧ متر مربع ٥٨٬٤٤١ جنيه/متر مربع
البيع الأول13شقة٥٬٨٥٥٬٣٥٠ جنيهشقة للبيع 70م كومباوند بالم هيلز إسكندريةبالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية 1 2 ٧٠ متر مربع ٨٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع