شقق 1 غرفة نوم للبيع في الاسكندرية, صفحة 2

54 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيو مفتوح على البلازا تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح اطول فترة سداد علي 10 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٨٩٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل فيو مفتوح على البحيرة ولاند سكيب

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٩٩٬٢٠٠ جنيه

    وحدتك بموقع استراتيجي وتسهيلات علي 10 سنوات

    Inspire Homes logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٨١٬٤١١ جنيه

    بمقدم 5% فقط امتلك شقتك في بالم هيلز الإسكندرية

    Inspire Homes logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٩٥٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 89م للبيع بأقل سعر فى بالم هيلز اليكس - بحرى

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٤٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم تسهيلات علي 10 سنوات فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٨٩٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٣٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في بالم هيلز الإسكندرية بمقدم 5% فقط!

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم اطول فترة سداد تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات علي 10 سنوات فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٨٩٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية في Palm Hills – فرصة استثمارية 9.4 مليون

    Horizen For Real Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ١٠٦٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فوري فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٧٥٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة 185م في صواري تقسيط 5 سنوات

    Horizen For Real Estate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٤٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣١٢٬٤٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في مروج الغنيمي – موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٠٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 70م (بالم هيلز الاسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٨٬٩٦٤٬٠٠٠ جنيه

    5% مقدم تسهيلات 10 سنوات مطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٩٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٩٠٬٤٠٠ جنيه

    5% مقدم بتسهيلات في السداد علي 6 سنوات فيو بلازا

    Remax Professional. logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    1

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية للسكن أو الاستثمار في قلب الإسكندرية

    AQAR One For Realestate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 70 م , ( بالم هيلز الاسكندرية )

    Wealth Platinum logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مجهز بالكامل فيو مفتوح على الاكوا بارك

    Remax Professional. logo image

    طريق مدينة برج العرب الجديدة-مرسى مطروح, برج العرب, مدينة برج العرب, الاسكندرية

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 70م شارع عمر لطفي امام محطة ترام سبورتنج

    B-connect Real Estate logo image

    شارع عمر لطفي, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تسهيلات 5 سنوات سعر قديم باكية جراج

    Remax Professional. logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع 70 م (بالم هيلز الإسكندرية)...

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 75 م ثروت خطوات من الترام

    New Home for Realestate logo image

    شارع عبد الخالق ثروت, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 70م , بالم هيلز ,

    Wealth Platinum logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع