شقق مفروشة للبيع في حي شرق

48 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 365 م سبورتنج (ش أبو قير - برج براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ٧١٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سبورتنج (على البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 320م سموحة - كومباوند أنطونيادس سيتي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 136 م سان ستيفانو - ( الفورسيزون )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الكازينو, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٢٨٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع - ثروت ( شارع عبد المنعم الدليل )

    Chance for Realestate logo image

    شارع عبد المنعم الدليل, ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • جاكرندا سموحة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    الاسكندرية,حي شرق,سموحة,جاكرندا سموحة

    2 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 388 م سان ستيفانو (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٨٨ متر مربع

    ٨٥٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 255 م سموحة (ش فوزي معاذ مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م لوران ( شارع عبدالمنعم الدليل )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع عبد المنعم الدليل, ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    "شقة للبيع 250 م سابا باشا ترام مباشر برج براند

    Dk REAL ESTATE logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره 250م للبيع – مرخص إداري شارع سوريا مباشر

    Baytak. logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • اليكس ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Alex West
    الاسكندرية,حي شرق,سابا باشا,اليكس ويست

    3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فندقى مجهزة بالكامل مطلات على الشارع

    Remax Professional. logo image

    شارع عبد المنعم الدليل, ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م للبيع في لوران تشطيب ألترا لوكس تقسيط 1

    Elite Groupe logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م جليم ( خطوات من البحر )

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شامل العفش سيدى جابر 240م ش بورسعيد رئيسى .

    شارع بورسعيد, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م لوران

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع عبد المنعم الدليل, ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • في مروج

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    الاسكندرية,حي شرق,سموحة,في مروج

    2 - 3 غرفة

  • 28

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع الاقبال عند مدينة الاحلام

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في جناكليس متشطبة بالتكييفات و الاجهزة

    BABEL Real Estate logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 328م في كفر عبده | تشطيب الترا سوبر لوكس

    BABEL Real Estate logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    6

    4

    ٣٢٨ متر مربع

    ٣٨٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سان ستيفانو

    New Home for Realestate logo image

    سان ستيفانو جراند بلازا, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١١٦٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 88م لوران بحر مباشر

    Rich House for real estate logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • مروج جرين سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Bonyan Development
    الاسكندرية,حي شرق,سموحة,مروج جرين سيتي

    2 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 117 م مصطفي كامل (مساكن الظباط)

    RE/MAX Avalon logo image

    مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سيدي جابر – مساكن الظباط

    New Home for Realestate logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة مميزة استلام فوري في سكاي لاين سموحة

    JMG logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في سكاي لاين العروبة–استلام فوري

    AQAR One For Realestate logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فندقي مطلات مفتوحة سعر شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • فالوري سموحة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٠٤٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    الاسكندرية,حي شرق,سموحة,فالور سموحة

    3 غرفة

2