عقارات للبيع في الاسكندرية, صفحة 8

7,641 عقارات أخرى
  • تاون هاوس - 4 غرف نوم - 4 حمامات للبيع في برج العرب - مدينة برج العرب - الاسكندرية
    1

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاون هاوس كورنر 405م كومباوند كينج هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    برج العرب, مدينة برج العرب, الاسكندرية

    4

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في السوق شامل باكية الجراج

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 235 م سموحة (ش فوزي معاذ)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بمقدم 10% استلام خلال شهور

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    6

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ١١١٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة بفيو مفتوح + عمارة براند

    Inspire Homes logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسان ستيفانو المساحة 190 م

    Elite Groupe logo image

    سان ستيفانو جراند بلازا, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م بولكلي - ش لافيزون

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع لافيزون, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Tessera للبيع 242م كومباوند بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٥٤ متر مربع

    ٥٢٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 70 م محطه الرمل (ش كنيسة الاقباط )

    RE/MAX Avalon logo image

    محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م - سموحه - شارع العريش

    Elite Groupe logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في شارع خالد بن الوليد - ميامي - حي اول المنتزة - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م ميامي - متفرع من خالد بن الوليد

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع خالد بن الوليد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٢٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 209م سموحة - كومباوند The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٧٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دور مرتفع بفيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على حدائق انطونيادس تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٤٣٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 217م كومباوند بالم هيلز اسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – العيسوي –سيدي بشر

    New Home for Realestate logo image

    شارع محمود العيسوي, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع - خطوات من البحر

    Inspire Homes logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 530 م لوران (ثاني نمرة من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٥٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م سيدي بشر (ش جمال عبدالناصر )

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 م جليم (بحر مباشر)-تشطيب الترا لوكس

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مرخصة 160م - المندره - بجانب شيراتون المنتزه

    Elite Groupe logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٢٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Palm With للبيع 240م كومباوند بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    6

    ٣٣٩ متر مربع

    ٧٤٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سان ستيفانو - الفورسيزون

    New Home for Realestate logo image

    سان ستيفانو جراند بلازا, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 105 م فلمنج (ش مصطفي كامل الرئيسي )

    RE/MAX Avalon logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع