عقارات للبيع في الاسكندرية, صفحة 2

7,293 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 178م كومباوند أليكس ويست (فيو لاند سكيب)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م الإبراهيميه (خطوات من نادي سبورتنج)

    RE/MAX Avalon logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 231م رشدي - شارع أبو قير

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع 402 م برج العرب الجديدة (ملاذ

    RE/MAX Avalon logo image

    ملاز, مدينة برج العرب, الاسكندرية

    6

    6

    ٤٠٢ متر مربع

    ٣٨٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فلمنج المساحة : 210 م

    Elite Groupe logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • في مروج

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    الاسكندرية,حي شرق,سموحة,في مروج

    2 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبـيــع شقــة 280 متــر سـموحــة شــارع 14 مايـو

    Jewar Real Estate. logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - كينج مريوط - مساحة 350 متر أرض

    Remax Top Agents logo image

    كينج مريوط, حي العامرية, الاسكندرية

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا لوكس مطلات مفتوحة بالكامل

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تشطيب كامل خدمات كاملة

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    7+

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٠٦٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نصف تشطيب بموقع رئيسي للبيع في جولف إكستينشن

    Teleo For Real Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • اليكس ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Alex West
    الاسكندرية,حي شرق,سابا باشا,اليكس ويست

    3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 110م , العصافرة

    Wealth Platinum logo image

    شارع القاسمي, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م ميامي (علي البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م سموحة - كومباوند مرسوم

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في حي الفيلات \ كود الوحدة : AA0837

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع حى الفيلات, ابيس العاشرة, حي وسط, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٥٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تيسيرا Lower للبيع 300م كومباوند بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    4

    ٤٢٦ متر مربع

    ٤٦٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • كايا كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Dsc development
    الاسكندرية
  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م كومباوند صواري (واجهة بحري )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا لوكس فيو مفتوح علي النادي

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع فوزى معاذ

    Elite Groupe logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 330متر زيزينيا شارع عبدالسلام عارف

    Jewar Real Estate. logo image

    طريق ابو قير, زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة إداري 85م كومباوند صواري

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • في سواري

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٦٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الاسكندرية,كمبوندات الاسكندرية,صوارى,ووترفرونت,في صوارى

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 كومباوند بالم هيلز (واجهة بحري)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٧٤٬٤٨٠ جنيه

    شقه للبيع في The One \ كود الوحده : AA0846

    Dk REAL ESTATE logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٨٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185 م سموحه - (ش مصطفي كامل )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع مصطفي كامل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 225 م كومباوند اليكس ويست

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس فيو مفتوح علي البحيرة استلام فوري

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ٤٩٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز الاسكندرية

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٤١٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الاسكندرية,كمبوندات الاسكندرية,بالم هيلز

    استوديو, 1 - 3 غرفة