عقارات للبيع في الاسكندرية

7,537 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 235 م سموحة (جانب مستشفي مدينة للمرأة )

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع كمال الدين صلاح, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون في بالم هيلز الاسكندرية

    ICONIC logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    7

    ٣٩٢ متر مربع

    ٦٦٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا ستاند ألون مميزة للبيع في AlexWest الإسكندرية

    ICONIC logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في شارع ابو قير - سبورتنج - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سبورتنج - ش أبوقير

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في رشدي 200 متر بشارع رشدي باشا

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • كاليستا مروج فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الاسكندرية,حي شرق,سموحة,كاليستا مروج فيلاز

    6 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م سيدي بشر (محمد نجيب)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد نجيب, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٥٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 402 م مباني (ملاذ)

    RE/MAX Avalon logo image

    ملاز, مدينة برج العرب, الاسكندرية

    6

    4

    ٤٠٢ متر مربع

    ٣٨٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195 م كفر عبده (ش إبراهيم راجى)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 128م سموحة - كومباوند مرسوم

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٧٬٠٦٢٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا 283 م ڤيو بحري بالكامل تقسيط يصل ل 10 سنين

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    5

    ٣٧٦ متر مربع

    ١٥١٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • جاكرندا سموحة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    الاسكندرية,حي شرق,سموحة,جاكرندا سموحة

    2 - 3 غرفة

  • 14

    فيلا

    ١٣٬٨٩٢٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% بتسهيلات علي 8 سنوات

    Remax Professional. logo image

    ملاز, مدينة برج العرب, الاسكندرية

    7+

    6

    ٤٠٢ متر مربع

    ٣٤٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م سموحة - كومباوند مرسوم

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جليم (ش احمد فتحي)

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230 م سيدي بشر (ش محمد نجيب)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد نجيب, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 147 م سموحة ( شارع النصر )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٥٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • الحي اللاتيني سيتي ايدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    City Edge
    الاسكندرية

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل مقدم علي أطول فتره سداد+خصم كبير عالتقسيط

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    4

    ١٦٩ متر مربع

    ١١٢٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م مصطفى كامل (عمارة مستشفى المدينه ا

    RE/MAX Avalon logo image

    مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 380م رشدي ( شارع الفريد ليان )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - ميامي - بير مسعود

    New Home for Realestate logo image

    شارع خالد بن الوليد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس فيو مفتوح على الفيلات

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • في مروج

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    الاسكندرية,حي شرق,سموحة,في مروج

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع طراز السقف العالي 240 م الازاريطة

    RE/MAX Avalon logo image

    الأزاريطة, حي وسط, الاسكندرية

    6

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٣٩٤٬٥٠٠ جنيه

    أميز فيلا في اليكس ويست بأقل مقدم وأطول فتره سداد

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    6

    ٢٨٩ متر مربع

    ٩٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢١٬٢٦٥٬٠٢٠ جنيه

    أميز فيلا في اليكس ويست بأقل مقدم وأطول فتره سداد

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ٧١٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٣٣٬٩٦٠ جنيه

    شقه للبيع برايم لوكيشن بخصم كبير بالأسكندريه

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٧٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • العثمانية ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    الاسكندرية,كمبوندات الاسكندرية,العثمانيه ريزيدانس