عقارات للبيع في محرم بك, صفحة 4

125 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في محرم بك شارع يس

    Elite Groupe logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢١٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن والغرف فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    شارع قنال المحمودية البحرى, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في محرم بك متفرع من قناة السويس

    Elite Groupe logo image

    طريق قناه السويس, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع 110م صافي , محرم بك

    Elite Groupe logo image

    شارع الرصافة, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 م محرم بك (ش المشير أحمد بدوي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع المشير احمد بدوي, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 164 م محرم بك ش الرصافة سكنى او ادارى

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع الرصافة, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    4

    1

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع بني الاحمر 145م دور2 متشطب مرخصه

    Dk REAL ESTATE logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محرم بك (134م) كومباوند اوريا سيتى .

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٠٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مقر إداري في محرم بك بمساحة 180 متر

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن والغرف فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    طريق قناه السويس, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٦٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م محرم بك (ش زين العابدين)

    RE/MAX Avalon logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محرم بك (107م) حى محرم بك .

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٧٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة غرفتين بأقل سعر في صواري

    Inspire Homes logo image

    طريق قناه السويس, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م محرم بيك ( علي الترام مباشرة )

    Inspire Homes logo image

    شارع زين العابدين, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م مرخصه الرصافه على المحموديه , محرم بيك

    Elite Groupe logo image

    شارع قنال المحمودية البحرى, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135م للبيع - الغيط الصعيدي - محرم بك فيو مفتوح

    Elite Groupe logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة (175)م - محرم بك - شارع الوزير

    Elite Groupe logo image

    شارع الوزير, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م حي محرم باشا بكامل الفرش والأجهزة

    Elite Groupe logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 134 م محرم بك (كومباوند أوريا سيتى)

    Next Estate logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٠٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م محرم بك (ش الرصافة)

    RE/MAX Avalon logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85م محرم بيك ( ش امير البحر )

    Inspire Homes logo image

    شارع امير البحر, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    4

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م محرم بك

    Next Estate logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع 450 م (كومباوند ميروزا)

    RE/MAX Avalon logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    6

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م محرم بك - (خطوات من ش الرصافة )

    Next Estate logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م محرم بيك ( ش الرصافة )

    Inspire Homes logo image

    شارع الرصافة, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع