عقارات للبيع في محرم بك, صفحة 3

125 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م محرم بيك ( خطوات من ش الاسكندراني )

    Inspire Homes logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن خطوات من استاد اسكندريه فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    شارع احمد محمد اسماعيل, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 110م - محرم بك - حى محرم باشا

    Next Estate logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك - الرصافة

    New Home for Realestate logo image

    شارع الرصافة, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – محرم بك – ثاني نمره من منشا

    New Home for Realestate logo image

    شارع عثمان بن عفان, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م محرم بك (بالقرب من الاستاد)

    RE/MAX Avalon logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 م محرم بك (ش محرم بك الرئيسى)

    RE/MAX Avalon logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة + غرفة ماستر

    Inspire Homes logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٨٣ متر مربع

    ١٧٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135م - محرم بك - متفرع من شارع جرين (فيو مفتوح

    Elite Groupe logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى اوريا سيتى

    Elite Groupe logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محرم بك 89م (كومباوند اوريا سيتى) ,

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٥٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - محرم بك - علي الترام

    New Home for Realestate logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اوريا سيتى

    Elite Groupe logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    بناية كاملة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عقار استثماري للبيع بمحرم بك موقع حيوي

    Royal San Stefano. logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    7+

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن والغرف فيو مفتوح مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع محمود سلامة, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م محرم بك (بجوار القنصلية الصينية)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع زيفر, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145 م - متفرع شارع جرين - محرم بك - فيو مفتوح

    Elite Groupe logo image

    شارع جرين, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في محرم بك متفرع من قناة السويس

    Elite Groupe logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في محرم بك على المحمودية

    Elite Groupe logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في محرم بك - حي وسط - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في محرم بك على المحمودية

    Elite Groupe logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وابور المياه 160م 3غ بلازا متشطبه

    Dk REAL ESTATE logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 104م - محرم بك - أوريا سيتى

    Next Estate logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٢٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 122 م - محرم بك - قناه السويس

    Next Estate logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - محرم بك

    New Home for Realestate logo image

    زقاق محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210 م محرم بك

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق قناه السويس, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع