عقارات للبيع في محرم بك, صفحة 2

125 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك

    New Home for Realestate logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة مطلات مفتوحة بالكامل موقع مميز

    Remax Professional. logo image

    شارع زين العابدين, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 131م بمحرم بيك (كمبوند محرم باشا)

    طريق قناه السويس, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٣٤٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م بمحرم بك على المحمودية

    شارع قنال المحمودية البحرى, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة تصلح سكني او اداري موقع مميز

    Remax Professional. logo image

    شارع جرين, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك - متفرع من شارع الحديني

    New Home for Realestate logo image

    شارع صالح الحدينى, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مثالي موقع مميز مطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    شارع محمود سلامة, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك متفرع من شارع الاسكندراني

    New Home for Realestate logo image

    شارع علي الاسكندراني, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٧ متر مربع

    ١٧٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 154 م محرم بك (ش المأمون)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع المأمون, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٦٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك شارع عثمان جلال

    New Home for Realestate logo image

    شارع عثمان جلال, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٢٤٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك

    New Home for Realestate logo image

    شارع المحكمة, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 208م للبيع في كومباوند مميز بمحرم بك

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٥٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك - خطوات من المحمودية

    New Home for Realestate logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك - كومباوند الجهاز المركزي

    New Home for Realestate logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٩٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م محرم بك (ش الرصافة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع الرصافة, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 220م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محرم بك 85م (خطوات من قناة السويس) .

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 89م - محـرم بك - كومباوند أوريا

    Next Estate logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٦٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك - متفرع من بوالينو

    New Home for Realestate logo image

    بوالينو, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 181 م محرم بك (ش الرصافة)

    RE/MAX Avalon logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٥٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك

    New Home for Realestate logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    5

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – محرم بك – شارع المأمون

    New Home for Realestate logo image

    شارع المأمون, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٢١٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تراس 90 م عماره براند مدخل فندقي فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    طريق قناه السويس, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٧٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في رشدي | تشطيب باركيه - خشب سويت - رخام

    BABEL Real Estate logo image

    شارع إبن رشد, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكومباوند بشارع المفتش محرم بيك

    Elite Groupe logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع