عقارات للبيع في لوران

287 عقارات أخرى
  • 27

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 350 م لوران ( ش شعراوى ) خطوات للبحر

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    5

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م لوران (ش شعراوي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م لوران (ش علي بك حسين)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع على بك حسنين, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح ترى الترام و البحر مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع عبد السلام عارف, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م لوران (خطوات من ش الاقبال)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م لوران (خطوات من ش ابو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع أبو قير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225م للبيع - لوران ابو قير

    Chance for Realestate logo image

    شارع أبو قير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 275 م بـــ لوران علي شارع ابو قير مباشر

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دوبلكس للبيع 650 م بـــ لوران علي شارع ابو قير

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 135م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300 م لوران (الكورنيش)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 متر - لوران (متفرع من شارع أبو قير)

    Elite Groupe logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م لوران ( شارع ابو قير )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع أبو قير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع 320م في الاقبال اطلاله مفتوحه

    Baytak. logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م لوران ( خطوات من شارع الاقبال)

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 600 م لوران (الكورنيش) - فيو بحر مباشر

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 105 م لوران (متفرع من ش شعراوي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م لوران - ش سيرهانك

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م لوران (ش محمد درة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع عبد السلام عارف, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 105 م لوران ( ش محمود صدقى )

    متصدر

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دوبلكس للبيع 219 م لوران تري البحر

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٤٣٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة خطوات من البحر موقع مميز شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فندقي موقع مميز تفسيمة مثالية

    Remax Professional. logo image

    شارع أبو قير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 1,100 م لوران (خطوات من ش ابو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع أبو قير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    7

    3

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م لوران ( خطوات من البحر )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع