عقارات للبيع في شارع أحمد علام

5 عقارات أخرى
  • 14

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 5 غرف وبتسهيلات في السداد للبيع في سبورتنج

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع أحمد علام, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس للبيع 350م , سبورتنج ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع أحمد علام, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م , سبورتنج ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع أحمد علام, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس للبيع 350م , سبورتنج ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع أحمد علام, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 400 م سبورتنج (علي النادي مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع أحمد علام, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع