عقارات للبيع في جناكليس, صفحة 2

78 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 256 م جناكليس (ش ابو قير )

    RE/MAX Avalon logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة على الترام مباشرة فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    شارع الفتح, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جناكليس 85م (خطوات من ش ابو قير) .

    شارع حسين محمود الشامي, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م جناكليس (ش عزمي)

    RE/MAX Avalon logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جناكليس 165م (شارع ذو الفقار) .

    شارع سعيد ذو الفقار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م جناكليس خطوات من ش ابو قير

    Inspire Homes logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جناكليس 70م (شارع ذو الفقار) .

    شارع ذو الفقار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع 180م جناكليس – خطوات من أبو قير

    Baytak. logo image

    شارع عمر المختار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن والغرف فيو مفتوح مدخل فندقي

    Remax Professional. logo image

    شارع الفتح, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنكليس استلام فوري مطلات مفتوحة

    Chance for Realestate logo image

    طريق جمال عبد الناصر ( ابو قير ), جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - (تصلح سكني او اداري) - جناكليس

    New Home for Realestate logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢١٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة مطلات مفتوحة بالكامل

    Remax Professional. logo image

    شارع عمر المختار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ١٧٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م جناكليس ( خطوات من ش أبو قير )

    Inspire Homes logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جناكليس (130م) شارع مرتضى .

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 367 م جناكليس (طريق الحرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٦٧ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 136م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢١٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 م جناكليس (ش محمد محسن باشا)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد باشا محسن, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م - جناكليس - شارع ذو الفقار

    Next Estate logo image

    شارع ذو الفقار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م - جناكليــس- خطوات من شارع ابوقيـر

    Next Estate logo image

    شارع ذو الفقار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جناكليس (136م) شارع محمد باشا محسن .

    شارع محمد باشا محسن, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م جناكليس (متفرع من عمر المختار)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع سعيد ذو الفقار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - شدس - خطوات من الترام

    New Home for Realestate logo image

    متفرع من شارع محطة شدس, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى جناكليس - الاسكندرية

    I-Property logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م جناكليس ( علي الترام مباشرة )

    Inspire Homes logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - جناكليس

    New Home for Realestate logo image

    شارع الفتح, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع