عقارات للبيع في جناكليس, صفحة 3

78 عقارات أخرى
  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في طريق جمال عبد الناصر ( ابو قير ) - جناكليس - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زيزينيا - الاسكندرية

    I-Property logo image

    طريق جمال عبد الناصر ( ابو قير ), جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250 م جناكليس (ش أبو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 330 م جناكليس (علي الترام ماشرة) ناصية

    RE/MAX Avalon logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جناكليس (115م) ش صالح على .

    شارع صالح علي, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - جناكليس

    New Home for Realestate logo image

    شارع عمر المختار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    *شقه للبيع 125م - جناكليس -بسعر (4.500.000)جنيه

    BABEL Real Estate logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م جناكليس (ش عمر المختار)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع عمر المختار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مرخصة تصلح سكني او إداري

    Remax Professional. logo image

    شارع عمر المختار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م -جناكليس-خطوات من شارع ابوقير

    Next Estate logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م جناكليس (خطوات من ش ابو قير)

    Next Estate logo image

    شارع ذو الفقار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جناكليس 150م (شارع عزمى) .

    شارع عزمي, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 م جناكليس ( شارع عمر المختار )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع عمر المختار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م جناكليس (ش مرتضي)

    RE/MAX Avalon logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جناكليس (125م) خطوات من شارع ابو قير .

    شارع حسين محمود الشامي, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م جناكليس - خطوات من ابوقير

    B-connect Real Estate logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جناكليس شارع عمر المختار (142م) .

    شارع عمر المختار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ١٨٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م جناكليس ( خطوات من ش أبوقير )

    Inspire Homes logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 80م جناكليس - شارع ذو الفقار

    B-connect Real Estate logo image

    شارع ذو الفقار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جناكليس (135م صافى) خطوات من ابو قير .

    شارع مصطفي كامل الرفاعي, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة فيو مفتوح عمارة براند

    Remax Professional. logo image

    شارع سعيد ذو الفقار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م جناكليس شارع ابوقير ( عماره براند )

    B-connect Real Estate logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - جناكليس - خطوات من شارع أبوقير

    New Home for Realestate logo image

    شارع خلف عمر المختار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م جناكليس شارع المرسلين الأمريكان

    B-connect Real Estate logo image

    شارع المراسلين الأمريكان, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م جناكليس (ش الاصدقاء)

    RE/MAX Avalon logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ( 150م )لوران تانى نمرة من ش ابو قير .

    شارع خلف عمر المختار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع