شقق للبيع في صوارى

627 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل فيو مفتوح علي البلازا شامل باكيه جراج

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٧٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 177 م (صواري السعودية المصرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٦٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٠٠٠ جنيه

    مساحة مميزة و فيو مفتوح على الحديقة الدولية

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٧٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا وابدأ حياة أهدى في صواري

    Inspire Homes logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٥٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٨٧٢٬٠٠٠ جنيه

    انقل حياتك فورًا لوحدة جاهزة في صواري

    Inspire Homes logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٥٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • في سواري

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٦٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الاسكندرية,كمبوندات الاسكندرية,صوارى,ووترفرونت,في صوارى

    2 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع استلام فوري صواري 148م فيو بحيره

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك في صواري الغنيمي بـتسهيلات في السداد

    JMG logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 284 م (صوارى)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٨٤ متر مربع

    ٦١٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٢٤٦٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك في صواري الغنيمي بـتسهيلات في السداد

    JMG logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٩ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 119 م (صواري سالوجا ايليت)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • ووتر فرونت

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٩٩٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Aly Seif co
    الاسكندرية,كمبوندات الاسكندرية,صوارى,ووترفرونت

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٥٬٤٦٦٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك في صواري الغنيمي بـتسهيلات في السداد

    JMG logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 177م كومباوند صواري الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٨٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬١٣٤٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك في صواري الغنيمي بـتسهيلات في السداد

    JMG logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٢٬٥٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 208م كومباوند صواري - كومباوند بوليفارد

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٠٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٢٣٬٢٧٥ جنيه

    تقسيط - شقة استلام فوري في صواري فيو بحيرة -184م

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٠٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • سوليك جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الاسكندرية,كمبوندات الاسكندرية,صوارى,سوليك جاردنز

    1 - 6 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬١٨٦٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس فيو مفتوح على نادي صواري

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣٥٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٧٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على حي الفيلات تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٦٦٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٣٢٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي الفيلات داخل كومباوند متكامل الخدمات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٦٧٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس فيو مفتوح على حي الفيلات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٩٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بتسهيلات على 10 سنوات في الابراج الايقونية

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات استلام فوري صوارى تشطيب الترا لوكس فيو مفتوح

    Alex Realestate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة ريسيل في قلب صواري| إطلالة لاندسكيب مميزة

    Pharos Real Estate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٣٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك في صواري الغنيمي بـتسهيلات في السداد

    متصدر

    JMG logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك صواري الغنيمي موقع مميز وخدمات متكاملة

    JMG logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك في صواري الغنيمي بـتسهيلات في السداد

    JMG logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٧١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع