شقق للبيع في حي شرق, صفحة 53

3,643 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٣٬٢٢٣٬٦٥١ جنيه

    شقة للبيع 169م سموحة - كومباوند The One فيو مفتوح

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٧٨٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسيدى جابر متفرع من شارع المشير

    Elite Groupe logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٩٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175 متر للبيع فى سابا باشا تاني نمرة من الترا

    Elite Groupe logo image

    شارع دكتور الصابونجي, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115 م سموحة - كومباوند مروج (فيو مفتوح)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع الاقبال عند مدينة الاحلام

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م رشدي ( خطوات من ش ابوقير )

    Inspire Homes logo image

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 م سموحة ( شارع 308 )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع 308, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٤٠٢٬٤٩٠ جنيه

    شقة للبيع 237م سموحة - كومباوند The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ١٣٣٬٦٦٨ متر مربع

    ١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 169م سموحة - كومباوند The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٧٥٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 150م - كفر عبده - شـارع معروف الرصافى

    Next Estate logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بلوران بالقرب من شارع سرهنك

    Elite Groupe logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٢٬٤١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سموحة - كومباوند سكاي لاين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لوران امام مترو لوران شارع سرهنك

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع الفريق اسماعيل سرهنك, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 145م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م - سان ستيفانو - أبوقير جانبى

    Next Estate logo image

    شارع عبد المنعم الدليل, ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سموحة(شارع ادمون فريمون) -مساحة 215 م

    Remax Top Agents logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م سابا باشا - شارع بطليموس الفلكي

    BABEL Real Estate logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 186م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٤٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م سموحة - كومباوند مروج (فيو فيلات)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 م صافي سان ستيفانو

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع احمد محمد الادهم, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سيدي جابر - جانبي من شارع المشير

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٧٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في ارقى كمبوندات الاسكندرية - مروج

    Inspire Homes logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م كفر عبده - ش جمال عزب متفرع من خليل

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع خليل المصري, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في جناكليس متشطبة بالتكييفات و الاجهزة

    BABEL Real Estate logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 م سموحة ( ابراج الجيش )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    ميدان فيكتور عمانوئيل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع