شقق للبيع في كفر عبده

193 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210 م كفر عبده (ش سكينه بنت الحسين)

    متصدر

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع السيدة سكينة إبنت الحسين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كفر عبده (ش إبراهيم راجي)

    متصدر

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م كفر عبده ( شارع سانت جينى )

    متصدر

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع سانت جين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م كفر عبده (ش سكينه )

    متصدر

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف 195 م - كفر عبده ميدان سانت جيني

    متصدر

    BABEL Real Estate logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 م كفر عبده ( شارع امير البحار )

    متصدر

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حصه عقاريه في الارض فيو مفتوح علي الشارع

    متصدر

    Remax Professional. logo image

2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 160م , كفر عبده ,

    متصدر

    Wealth Platinum logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كفر عبده (ش سكينة بنت الحسين)

    RE/MAX Avalon logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 م كفر عبده ( خطوات من سانت جيني )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع سانت جين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م للبيع في كفر عبده

    Royal San Stefano. logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م للبيع - كفر عبده فيو مفتوح - برج براند

    Elite Groupe logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210 م كفر عبده ( شارع سانت جينى )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع سانت جين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كفر عبده - شارع ابراهيم راضي

    New Home for Realestate logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فيو مفتوح مرخص

    Remax Professional. logo image

    شارع سانت جين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م كفر عبده (ش علي باشا ذو الفقار)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م كفر عبده (ش علي باشا ذو الفقار)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 275 م كفر عبده (خطوات من شارع أبو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن و الغرف فيو مفتوح مرخصه

    Remax Professional. logo image

2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كفر عبده - الاسكندرية

    I-Property logo image

    شارع سانت جين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 245 م كفر عبده (خطوات من ش أبو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 70م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    شارع علي ذو الفقار, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    ميدان سانت, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300 م كفر عبده (ش سانت جيني)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع سانت جين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 180 م كفر عبده (خطوات من ش أبو قي

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع