شقق للبيع في كفر عبده, صفحة 3

193 عقارات أخرى
  • 5

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م للبيع - كفر عبده فيو مفتوح - برج براند

    Elite Groupe logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195 م كفر عبده (ش سكينة بنت الحسين)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م كفر عبده (ش عبد القادر رجب)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع عبد القادر رجب باشا, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 80 م , كفر عبده ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع السيدة سكينة إبنت الحسين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 150م - كفر عبده - شـارع معروف الرصافى

    Next Estate logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 328م في كفر عبده | تشطيب الترا سوبر لوكس

    BABEL Real Estate logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    6

    4

    ٣٢٨ متر مربع

    ٣٨٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع م150مصطفي كامل

    شارع مسجد مصطفي كامل, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 219م كفر عبده ش سكينه بنت الحسين

    Rich House for real estate logo image

3

    2

    ٢١٩ متر مربع

    ٤٦٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 150 م كفر عبده امام قصر قرداحى

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م سموحه خطوات من سانت جيني

    Rich House for real estate logo image

    ميدان سانت, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لليبع 170 م كفر عبده (ش مينا)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 400م كفر عبده (خطوات من سانت جيني)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع سانت جين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة براند الريسيبشن فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 160م , كفر عبده ,

    متصدر

    Wealth Platinum logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م كفر عبده - (ش سكينة بنت الحسين)

    Coldwell Banker Platinum logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م | كفر عبده | تشطيب الترا سوبر لوكس

    BABEL Real Estate logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 265 م كفر عبده (ش سكينة بنت الحسين)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210 م كفر عبده (ش سكينه بنت الحسين)

    متصدر

    RE/MAX Avalon logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع 202م كفر عبده خطوات من سان جيني

    Baytak. logo image

    شارع سانت جين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة 270م | كفر عبده شارع الاسماعيليه

    BABEL Real Estate logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270م | كفر عبده خطوة من ميدان سانت جينى

    BABEL Real Estate logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 150م-كفرعبده-خطوات من سانت جينى

    Next Estate logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كفر عبده 140م (ش سكينة بنت الحسين) .

2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م للبيع - كفر عبده فيو مفتوح - برج براند

    Elite Groupe logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 115م كفر عبده ش خليل الخياط

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    شارع خليل الخياط باشا, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع