اراضي للبيع في مصر, صفحة 5

410 عقارات أخرى
  • قطعة أرض - استوديو للبيع في اللوتس الشمالي - حى اللوتس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    قطعة أرض

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع قطعة ارض504متر باللوتس القطاع الرابع بالتجمع

    Aqar Share logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٥٠٤ متر مربع

    ٢٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 3

    قطعة أرض

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع في اكتوبر امام محطة المونوريل

    المؤسسة العقارية للإستثمار والتسويق العقاري logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    ٦٢٢ متر مربع

    ٥٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 3

    قطعة أرض

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للمستثمرين قطعه ارض للبيع السعر مكتوب ادناه

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    ٨٠٠ متر مربع

    ١١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    قطعة أرض

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض اسكان متميز للبيع في اكتوبر الجديدة بسعر متميز

    المؤسسة العقارية للإستثمار والتسويق العقاري logo image

    مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في بيت الوطن - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    قطعة أرض

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارض فى الحى التالت خطوات للفيوزون

    Al-Bahrawy Developments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٦٦٩ متر مربع

    ١٧٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

    1

    قطعة أرض

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض مشاركه 3 شقق بالدور خطوات لبالم هيلز على شارع

    Al-Bahrawy Developments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٧٣٠ متر مربع

    ١٠٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 3

    قطعة أرض

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض تخصيص عمارة للبيع في اكتوبر خطوات لبادية بالم

    المؤسسة العقارية للإستثمار والتسويق العقاري logo image

    مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 2

    قطعة أرض

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للمشاركه 3 شقق بالدور فى الحى التانى

    Al-Bahrawy Developments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٧٧١ متر مربع

    ١١٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في مدينة أكتوبر الجديدة - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    قطعة أرض

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شمال الواحة

    القصر للخدمات العقاريه logo image

    مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في اب تاون اكتوبر الجديدة - مدينة أكتوبر الجديدة - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    قطعة أرض

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارص الاب تاون

    القصر للخدمات العقاريه logo image

٦٢٢ متر مربع

    ٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    قطعة أرض

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع فى كمبوند مراكش الكمبوند على وصلة دهشور

    RE/MAX Al Mohager logo image

    مراكش, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

    1

    قطعة أرض

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرض للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٨٢٣ متر مربع

    ٣٠٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في الحي المتميز - مدينة بدر - القاهرة
    1

    قطعة أرض

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض حي سادس مجاورة 4 مدينة بدر وجهه بحري

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٠٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

    1

    قطعة أرض

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض بالشمالية الجديدة خالصة اقساط سعر لقطة........

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    ٥٣٣ متر مربع

    ٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    قطعة أرض

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع في اكتوبر دبل فيس في اكتوبر خطوات لبادية

    المؤسسة العقارية للإستثمار والتسويق العقاري logo image

    مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    قطعة أرض

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع في اب تاون اكتوبر بسعر لقطة وموقع متميز

    المؤسسة العقارية للإستثمار والتسويق العقاري logo image

٦٢٢ متر مربع

    ٥٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    قطعة أرض

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع دبل فيس علي شارع رئيسي في اكتوبر

    المؤسسة العقارية للإستثمار والتسويق العقاري logo image

٦٢٢ متر مربع

    ٦٬١٠٩ جنيه/متر مربع

    1

    قطعة أرض

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية بالحى السادس ارض 955م على جاردن

    Al-Bahrawy Developments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٩٥٥ متر مربع

    ١٣٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    قطعة أرض

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الثورة الخضراء . ارض للبيع مساحة 4000م

    شركه مسك logo image

    مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    ٤٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    قطعة أرض

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعه ارض للبيع في الحي التالت شرق علي 3 نواصي

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    ١٬٠٠٣ متر مربع

    ١٨٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    قطعة أرض

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحزام الاخضر اكتوبر ارض مساحتها 2.5 فدان حوض 8

    شركه مسك logo image

    مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    ١٠٬٥٠٠ متر مربع

    ٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    قطعة أرض

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحزام الاخضر اكتوبر مساحة 2.5 فدان حوض 5

    شركه مسك logo image

    مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    ١٠٬٥٠٠ متر مربع

    ٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    قطعة أرض

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أرض 995م بالحي السادس ثانِ نمرة من الفيو زون

    Al-Bahrawy Developments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٩٩٥ متر مربع

    ١٣٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    قطعة أرض

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع في اكتوبر دبل فيس علي الرئيسي

    المؤسسة العقارية للإستثمار والتسويق العقاري logo image

٤٥٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    قطعة أرض

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرض لقطة ببيت الوطن 787م ناصية على ماونتن فيو

    Al-Bahrawy Developments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٧٨٧ متر مربع

    ٣١٬٧٦٦ جنيه/متر مربع