عقارات للبيع في المنطقة الصناعية

يبدو أن كل المنازل في المنطقة الصناعية, أسيوط الجديدة مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 16

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفريال 220م عالعمومى برج مرخصة وساكن

    تمام العقارية logo image

    مدينة أسيوط, أسيوط

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمعلمين القديمة جنب مستشفى العطيفى

    تمام العقارية logo image

    مدينة أسيوط, أسيوط

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع عالسادات العمومى غير مجروحة 137م

    تمام العقارية logo image

    مدينة أسيوط, أسيوط

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٥٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك الذهبية للسكن داخل كمبوند مميز 152 تانى علو

    تمام العقارية logo image

    أسيوط الجديدة, أسيوط

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م عالنيل مباشرة 5 علوى برج فيو مفتوح

    تمام العقارية logo image

    مدينة أسيوط, أسيوط

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بقلته 120م رخصة وكمان قسط خطوة من العموم

    تمام العقارية logo image

    مدينة أسيوط, أسيوط

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمعلمين خطوات من الجنينة 110م رخصة

    تمام العقارية logo image

    مدينة أسيوط, أسيوط

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١١٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 122م قلتة ناصية رخصة خطوة من الجامعة

    تمام العقارية logo image

    مدينة أسيوط, أسيوط

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    قطعة أرض

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعة للبيع بالرحاب 864 م قطعة رقم 46 استلام حديث

    تمام العقارية logo image

    أسيوط الجديدة, أسيوط

    ٨٦٤ متر مربع

    ١٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تفرعات الجمهورية 113م دور 4 ببرج ساكن

    تمام العقارية logo image

    مدينة أسيوط, أسيوط

    3

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٣٤٬٠٧٠ جنيه/متر مربع