Properties for sale in Industrial Area

Looks like all homes in Industrial Area, New asyut are taken for now

Try nearby areas or set up an alert for new listings.

Similar properties

  • 16

    Apartment

    6,900,000 EGP

    شقة للبيع بفريال 220م عالعمومى برج مرخصة وساكن

    تمام العقارية logo image

    Asyut City, Asyut

    4

    2

    220 sqm

    31,363 EGP/sqm

  • 3

    Apartment

    1,700,000 EGP

    شقة للبيع بالمعلمين القديمة جنب مستشفى العطيفى

    تمام العقارية logo image

    Asyut City, Asyut

    3

    2

    136 sqm

    12,500 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    2,190,000 EGP

    شقة للبيع عالسادات العمومى غير مجروحة 137م

    تمام العقارية logo image

    Asyut City, Asyut

    3

    2

    137 sqm

    15,985 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,385,000 EGP

    فرصتك الذهبية للسكن داخل كمبوند مميز 152 تانى علو

    تمام العقارية logo image

    New asyut, Asyut

    3

    2

    152 sqm

    28,848 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,100,000 EGP

    شقة للبيع 145م عالنيل مباشرة 5 علوى برج فيو مفتوح

    تمام العقارية logo image

    Asyut City, Asyut

    3

    2

    145 sqm

    14,482 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    3,120,000 EGP

    شقة للبيع بقلته 120م رخصة وكمان قسط خطوة من العموم

    تمام العقارية logo image

    Asyut City, Asyut

    3

    1

    120 sqm

    26,000 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    1,230,000 EGP

    شقة للبيع بالمعلمين خطوات من الجنينة 110م رخصة

    تمام العقارية logo image

    Asyut City, Asyut

    3

    1

    110 sqm

    11,181 EGP/sqm

  • 3

    Apartment

    3,050,000 EGP

    شقة للبيع 122م قلتة ناصية رخصة خطوة من الجامعة

    تمام العقارية logo image

    Asyut City, Asyut

    3

    2

    122 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 2

    Land

    1,500,000 EGP

    قطعة للبيع بالرحاب 864 م قطعة رقم 46 استلام حديث

    تمام العقارية logo image

    New asyut, Asyut

    864 sqm

    1,736 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    3,850,000 EGP

    شقة للبيع تفرعات الجمهورية 113م دور 4 ببرج ساكن

    تمام العقارية logo image

    Asyut City, Asyut

    3

    1

    113 sqm

    34,070 EGP/sqm