مكاتب للبيع في مصر, صفحة 2

4,299 عقارات أخرى
  • 12

    مساحات مكتبية

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده تصلح إدري وطبي وسكني في وان قطاميه تشطيب فخم

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 26م بسعر مميز جدا في Thru تقسيط 7 سنوات

    Promax Property Investors logo image

    ثرو, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٦ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 65م مول ويست مارك بسعر مميز

    Vida Solutions logo image

    ويست مارك, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٬٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 42م مول ويست مارك علي محور 26 يوليو

    Vida Solutions logo image

    ويست مارك, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٢ متر مربع

    ١٥٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٢٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 190م للبيع متأجر كايرو بيزنس بلازا شارع 90

    Summit Real Estate logo image

    كايرو بزنس بلازا, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 2,500,000 - واجهة رئيسية + موقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢١٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع في أمام نيو جيزة، موقع استراتيجي

    سنترادا هاب, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري - موقـع حيوي - كورنر بأفضل سعر متر

    Falcon for Real Estate logo image

1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا مكتب بجوار المجمع الاسلامي الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    مول وان أو وان, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ادارى ١٥٧ متر للبيع متشطب بالتكييفات Trivium

    Summit Real Estate logo image

    تريفيوم بزنس كومبلكس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٥٧ متر مربع

    ١٤٣٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 100م للبيع ب الجازي موقع مميز التجمع الخامس

    Summit Real Estate logo image

    الجازي ماريوت ريزيدانس, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 500م ادارى للبيع فى بزنس بلس التجمع الخامس

    Summit Real Estate logo image

    بيزنس بلاس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٩٬٥٦٥٬٧٨٠ جنيه

    مكتب ريسيل بسعر مش هيتكرر استلام فوري لوكيشن مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٢٢٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٥٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع بكمبوند قطاميه جيت استكمال اقساط

    Ring Road Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر اداري 160 م للبيع بكمبوند وان قطامية بالفرش

    Ring Road Real Estate logo image

2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٦٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 332 م إداري للبيع ليك تاون التجمع الخامس

    Summit Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٣٢ متر مربع

    ١٩٣٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٤٩٤٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 45 م باعلي قيمه ايجاريه بالابراج السياحيه

    Roots Real Estate logo image

    مون ريال تاور, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٩٩٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٠٩٩٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري جاهز للمعاينة الان بسعر لقطه بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    تاج تاور, منطقة الأعمال المركزيه, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٨٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ادارى 99م فى كابيتال بيزنيس بارك بالشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٢٠ متر مربع

    ٤٤٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٦٨٩٬٠٠٠ جنيه

    مكتب علي التسعين بأعلي نسبه تشغيل بالتجمع قسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    وان نانيتي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٦١٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر ادارى للبيع 150م قطاميه جيت واجهه على الدائرى

    Homes Real Estate logo image

3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر مكتب متشطب للبيع موقع مميز

    Master Key logo image

    جاذبيه, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤١ متر مربع

    ١٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٩٬٩٢٧٬٠١٢ جنيه

    قرب الجامعه الامريكيةللبيع اخرمكتب بمقدم 500,000

    Property Hills  One logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٦٧ متر مربع

    ١٤٨٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٬٨٦٢٬٥٥٠ جنيه

    مكتب اداري علي الدائري جاهز للاستلام 2027 للبيع

    Falcon for Real Estate logo image

    كندا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٢٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اخرمكتب 135م اقل مقدم 1,075,000

    Property Hills  One logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع