مكاتب للبيع في مصر, صفحة 10

4,166 عقارات أخرى
  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم مكتبك مساحه مفتوحه ب 10% مقدم امام lake view

    New Avenue Real Estate logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتب اداري مع ماجد الفطيم بعائد يصل الي 14%

    New Avenue Real Estate logo image

    اميرالد سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب باقل سعر متر علي طريق السويس فيو بلازا

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في ميفيدا ١١٧ متر مربع

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٧ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب في سيتي ستارز بارك ستريت الأول في التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي ستارز, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب باقل سعر متر علي طريق السويس فيو بلازا

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان مكتب بأقل سعر وبأعلي عائد بالعاصمة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    شانزليزيه مول, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٧ متر مربع

    ٢٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره بالعاصمة امتلك مكتب بدون مقدم وقسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    سيكتور باي موداد, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٤٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في ليك تاون المساحة ١١٤ مترًا

    متصدر

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب للبيع في كارجو مول الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب للبيع في كارجو مول الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    كارجو مول, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية/مكتب إداري للبيع بموقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    داماك بارك افينيو, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٩ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية/مكتب إداري للبيع بموقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٩ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٧٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    مكتب جاهز للمعاينة بأقل سعر للمتر فى الحي المالي

    Roots Real Estate logo image

    تاج تاور, منطقة الأعمال المركزيه, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٠٠٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري-250م-للبيع-موقع مميز-شارع ال90

    CLICK logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز للاستثمار بمنطقه الداون تاون وبقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    نايل بيزنس سيتي, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع متشطب كامل التسعين الجنوبي مباشر

    CLICK logo image

2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري-للبيع-متشطب-350م-موقع مميز-شارع ال90

    CLICK logo image

2

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في التسعين الجنوبي على البلازا مباشرة

    West Field logo image

    ذا أرك بيزنس ديستريكت, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٨٤ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع متشطب الكامل بمحور جمال عبدالناصر

    CLICK logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٢٤٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري-للبيع-اقل سعر للمتر-متشطب-شارع ال90

    CLICK logo image

2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    مساحات مكتبية

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة إدارية مميزة شارع النصر الرئيسي عائد استثماري

    Concrete Real Estate logo image

    شارع النصر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ريسيل اوبن فيو بمساحه 85م² في THE ANGLE ,205

    Evergreen Properties logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٢٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز بأعلي عائد استثماري علي التسعين الجنوبي

    Roots Real Estate logo image

    وان نانيتي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٢٤٧٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 23

    مساحات مكتبية

    ٤٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني اداري للايجار 3029م متشطب كامل جاهز للاستلام

    CLICK logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    ٣٬٠٢٩ متر مربع

    ١٣٢٬٠٥٦ جنيه/متر مربع