مطاعم مفروشة للبيع في مصر

35 عقارات أخرى
  • 4

    مطعم

    ٨٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطعم للبيع في Centrada Plaza

    Home Select for real estate logo image

    سنترادا بلازا, ميدان جهينة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    مطعم

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطعم ترخيص سياحي للبيع طريق القري الغردقة

    Guides Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    مطعم

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطعم مجهز يصلح جميع النشاطات استلام فوري موقع مميز

    Selective logo image

    شارع عبد الرحمن الرافعي, الدقي, الجيزة

    1

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مطعم

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطعم استلام فوري تشطيب كامل 115م في الزمالك للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع احمد حشمت, الزمالك, القاهرة

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مطعم

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطعم 408م متأجر للبيع في مول على التسعين الشمالي

    Egypt Best Properties logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٢٨٥٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    مطعم

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطعم للبيع في مول دماك امام كمبوند اعمار

    Master Key logo image

    داماك بارك افينيو, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    مطعم

    ٣٨٬١٥٣٬٠٠٠ جنيه

    مطعم او كافيه 70 متر + مساحة خارجيه 26م- موقع مميز

    Towers Map logo image

    جلير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٤٥٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مطعم

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطعم للبيع 190م ذا ستريب | ناصية استلام فوري

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    مطعم

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطعم مجهز للبيع بمصر الجديدة

    Remax 360 logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    مطعم

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارقي شوارع مصر جديدة لمطعم أو كافيه

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع البارون, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مطعم

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطعم للبيع بالفرش (كامب شيزار) 106 م

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    مطعم

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بعائد ايجاري شهري 85م مطعم وكافيه للبيع94م مدينتي

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ٩٤ متر مربع

    ١٨٩٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    مطعم

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطعم للبيع 281م مدينتي | مؤجر لبراند عالمي

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    ٢٨١ متر مربع

    ١٢٤٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مطعم

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطعم للبيع بالكرافت زون 74م بعائد ايجاري 900 الف

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٤ متر مربع

    ٢٢٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مطعم

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | مطعم مرخص بالكامل | الزمالك - القاهرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع محمد مرعشلي, الزمالك, القاهرة

    1

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مطعم

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع متأجر لمطعم فى مدينة نصر مول مديكال سنتر

    Al Ofok Investment logo image

    شارع ابو داوود الظاهري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    مطعم

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز مطعم وكافيه للبيع مدينتي على واجهة اول سيزون

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    ٢٨١ متر مربع

    ١٢٤٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مطعم

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطعم 250م للبيع بالزمالك – شارع المرعشلي

    Blocks logo image

    شارع محمد مرعشلي, الزمالك, القاهرة

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مطعم

    ١٢٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار مطعم بزايد للبيع مؤجر ب 116الف بالشهر

    Property Hills Star logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مطعم

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطعم جاهز واجهة امامية متأجر بعائد شهري 120 الف

    Property Hills Star logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مطعم

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطعم على النيل باقل من سعره -1,200م- متشطب و مفروش

    Coldwell Banker Wealth logo image

    شارع الجزيره, الزمالك, القاهرة

    4

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مطعم

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطاعم و كافيهات-1,200م-استلام فورى-متشطبه-بالزمالك

    Coldwell Banker Wealth logo image

    شارع كمال خليل, الزمالك, القاهرة

    4

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مطعم

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطاعم و كافيهات فى برايم لوكيشن-متشطبه-استلام فورى

    Coldwell Banker Wealth logo image

    شارع الجزيره, الزمالك, القاهرة

    4

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مطعم

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مجموعه مطاعم و كافيهات متشطبه استلام فورى-بالزمالك

    Coldwell Banker Wealth logo image

    شارع الجزيره, الزمالك, القاهرة

    4

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مطعم

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي النيل دايريكت-مجموعة مطاعم+كافيهات متشطبةللبيع

    Coldwell Banker Wealth logo image

    شارع الجزيره, الزمالك, القاهرة

    4

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

2