عيادات تجاري مفروشة للبيع في مصر

291 عقارات أخرى
  • 10

    عيادة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 48م متشطبة بالتكييفات تصلح إداري أو طبي بمول

    Aqar Misr logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة في اكبر مول بالشيخ زايد قسط 8 سنوات

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عيادة 50 م متشطبة بالتكييفات فى ويست مارك

    Abrag Real Estate logo image

    ويست مارك, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٩٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع في ذا بليس - ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مركز هيل تاون التجاري - الشيخ زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    هالتاون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة+التكيفات80م علي المحور جوارسعاد كفافي

    Property  Hills. logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة بتطل على فيو في سوديك الشيخ زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٢٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في اكتوبر الحي الاول

    شارع السنترال, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٣٦ متر مربع

    ٧٤٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 55م مشطبة بالتكييفات للبيع في 2O5 الشيخ زايد

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة+التكيفات علي المحور بجوار مول العرب

    Property  Hills. logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    عيادة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – وحدة إدارية مميزة عياده ببرج تجاري وإداري

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شارع جسر السويس, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    ١١٧ متر مربع

    ٤٢٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    عياده للايجار متشطبه في سنترال افينيو مول زايد

    Rokn Real Estate logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة للبيع في هيل تاون بالم هيلز اكتوبر

    Rokn Real Estate logo image

    هالتاون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة الطابق الثالث للبيع تشطيب كامل ٢٢٣ م

    East wing logo image

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٣٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    عيادة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع 115 م جليم (علي الترام)

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ١٠٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في ميفيدا ذا بليس مع فيو علي البلازا

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٥٦ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع في 205 اركان بالم متشطبه استلام فوري

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع في الشيخ زايد في مجمع عيادات متشطبه

    New Avenue Real Estate logo image

    ميدتاون ويست, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده في قلب زايد في اركان فرصه استثماريه قويه

    New Avenue Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك عيادة جاهزة للعمل فورًا في نيو جيزه

    New Avenue Real Estate logo image

    ميدتاون ويست, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده ١٢٥ متر مرخصه تعمل في شبرا

    Digital State logo image

    شارع ابو الفرج, روض الفرج البلد, روض الفرج, حي شبرا, القاهرة

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٬٢٢٨٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 90م امام اركان مول بالشيخ زايد بأقل سعر

    Property Hills Star logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    عيادة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده أسنان لقطة مرخصه و مسجله للبيع

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    عيادة

    ١٠٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع في سواى مول - التجمع الخامس

    Eastmark logo image

    سواي مول, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٢٢٤٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عيادة مميزة في افضل مول في الرحاب

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع