محلات للبيع في مصر, صفحة 6

683 عقارات أخرى
  • 6

    محل

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري 600م تشطيب كامل في المهندسين للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع فؤاد عبد اللطيف رمضان, المهندسين, الجيزة

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 49م بموقع رئيسي في التجمع للايجار بسعر خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    ٤٩ متر مربع

    ٣٠٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 600م تشطيب كامل في النزهة الجديدة للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع طه حسين, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    2

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مؤجر 77م تشطيب كامل في مول The Yard التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا يارد مول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٩٤٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجارى للبيع على محمد نجيب، القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    الجازي مول, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجارى للبيع على محمد نجيب، القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٩٨ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل

    ١١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنك 340م للبيع في جولدن سكوير القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٤٠ متر مربع

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ٩٥٬٤٩٧٬٠٠٠ جنيه

    محل 357م بمقدم 5% علي 9 سنين في ايست سايد التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    ايست سايد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٥٧ متر مربع

    ٢٦٧٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ٨٥٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    محل - مطعم 261م بمساحة خارجية 118م في ايست سايد

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٣٧٩ متر مربع

    ٢٢٦٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ٦٣٬٢٩٧٬٠٠٠ جنيه

    محل 237م بمقدم 5% علي 9 سنين في ايست سايد التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٢٣٧ متر مربع

    ٢٦٧٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري 111م بموقع مميز في سينكو التجمع للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    سينكو القاهرة الجديدة, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٨٤٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ١٠٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري 56م تشطيب كامل في بارك مول التجمع للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل دوبلكس 350م تشطيب كامل في شارع الثورة للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الثوره, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري مشطب بالتكيفات في شارع اللاسلكي بالمعادي

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع اللاسلكي, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 75 م² تجاري للبيع - شارع متفرع من شارع الحجاز

    Property Network logo image

    شارع الحجاز, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري أنشطة F&B للبيع أو الإيجار داخل مول سواي

    TREX logo image

    سواي مول, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ٢٩٬٤٥٥٬٩١٨ جنيه

    محل تجاري بسيتي إيدج التجاري العالمين استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 96م استلام فوري بالتقسيط في جولدن جيت التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٧٢٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 226م بموقع مميز في وان ناينتي التجمع للايجار

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ٢٩٬٤٥٥٬٩١٨ جنيه

    محل تجاري بسيتي إيدج التجاري العالمين استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ٢٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري بموقع رئيسي دور أرضي 105م للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٧٢٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    محل ٢٠١م مربع للبيع في one ninety CDD

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بمساحة ١٥٢ متر مربع داخلي و ٨٩ متر خارجي للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك رسيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٤١ متر مربع

    ١١٦٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري 140م بموقع رئيسي في النزهة للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مميز فيو بلازا ع ال90الشمالي مباشر استلام6شهور

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    مول بلص ٩٠, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع