محلات للبيع في مصر, صفحة 4

721 عقارات أخرى
  • 11

    محل

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا محل للبيع في مول اركان الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١١١ متر مربع

    ٨٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع 200 م رشدي (ش سوريا)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل استلام فوري في مول ويست جيت قريب من مول العرب

    Property  Hills. logo image

    ويست جايت, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل

    ٤٣٬٧٧٥٬٧٣٠ جنيه

    محل تجاري متاجر بيع بعائد 12 % و قسط علي التسعين

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع مجمع البنوك, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٩٧٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل

    ٨٧٦٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري ارضي جاهز للتشغيل دايركت ع شارع الصاعقه

    Falcon for Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٢٥٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ٣١٬٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    محل مع اقساط استلام بعد 6 شهور امام واتر واي 2 بيع

    New Avenue Real Estate logo image

    ليفيلي مول, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٩٣٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع بتشطيبات فاخرة يقع في شارع الطيران

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    1

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ١٦٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محل في اقوي لوكيشن في الشيخ زايد واعلي كثافه

    Selection Code logo image

    ثرو, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢١٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ١٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهري اقل من 15 الف امتلك محلك في حدائق اكتوبر

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٢٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٤١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع علي الطريق الرئيسي في مصر الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٠٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    محل

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مستلم للبيع بمول 3Sixty | LMD التجمع الخامس

    The Broker EG logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ٩٠٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    بنك للبيع مول vx 90 بالتقسيط لوكيشن مميز جدا

    Property Hills  One logo image

    فى90, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    ٣١٨ متر مربع

    ٢٨٤٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ٢٣٬٨٢١٬٤٢٩ جنيه

    امتلك محلك على التسعين استلام فوري بمقدم ٣٠٪؜

    New Avenue Real Estate logo image

    ايربن بيزنيس لاين, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٢٢٩٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محلك التجاري في اجدد مشروع بالرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع نجيب الريحاني, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٢٩٧٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل متاجر بعائد استثماري جيد للبيع في three sixty

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري ارضي للبيع على محور التحرير بأكتوبر

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق التحرير, الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥١ متر مربع

    ٣٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مشطب للبيع بموقع مميز مباشره علي شارع الثورة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الثوره, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك متجرك التجاري المكتمل في موقع متميز بالمعادي

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    -امتلك محلك دور اول بفيو على التسعين الشمالي دايرك

    New Avenue Real Estate logo image

    نورث بلاس مول, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٤٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محلك المميز بأقل سعر للمتر في ثري سيكستي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ١٤١٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محلك بعائد استثمار مع الماركات المتميزه

    New Avenue Real Estate logo image

    بيزنس بلاس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٥٠٤ متر مربع

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    -محل للبيع في التجمع بأفضل سعر متر

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٦٧٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مؤجر مع عائد 10 % في على شارع الثوره الرئيسي

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الثوره, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٢٨٩٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    محل

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل لقطة علي وصله دهشور للبيع استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    سنترادا هاب, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل لقطة بجوار مول العرب للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    جاذبيه, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٢ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع