صالات عرض للبيع في مصر

46 عقارات أخرى
  • 5

    معرض

    ٢٣٬٨٢١٬٤٢٨ جنيه

    معرض للبيع بأقساط علي شارع التسعين الشمالي مباشره

    New Avenue Real Estate logo image

    وان جولدن سكوير مول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٣١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    معرض

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحات تجارية وإدارية ضخمة (مرخصة وجاهزة للاستلام)

    Remax Style logo image

    عمارات ضباط الماظة, شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    معرض

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معارض تجارية 320م أول صف مباشر على يوسف السباعي

    Arabia For Real estate logo image

    شارع يوسف السباعي, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    معرض

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شو روم استلام فوري لوكيشن مميز متشطبه بالكامل .

    Egypt Best Properties logo image

    وان نانيتي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    معرض

    ٢٨٬٧٥٩٬٥٠٠ جنيه

    معرض اساس للبيع في قلب اكتوبر بجوار نادي وادي دجلة

    شارع السنترال, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ١٦٦ متر مربع

    ١٧٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    معرض

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معرض سيارات على شارع البستان بجوار مول اركان بلازا

    Crown Stone Realty logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    معرض

    ٦٬٨٨٣٬٨٠٠ جنيه

    معرض عربيات بمساحة 375م + 265م بأفضل سعر بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٧ متر مربع

    ٩٨٣٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    معرض

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معرض تجاري 818م تشطيب كامل بالتقسيط في شيراتون

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق الاوتوستراد - النصر, حي طرة, القاهرة

    1

    ٨١٨ متر مربع

    ٢٤٤٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    معرض

    ٨٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع 265 متر في الشيخ زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    محور 26 يوليو, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٣٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    معرض

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدليه مباشره على المحور امام مستشفى دار الفؤاد

    Property  Hills. logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ١ متر مربع

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    معرض

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى إداري للبيع موقع ممتاز منطقة راقية

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شارع العروبه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    7+

    ٥١٧ متر مربع

    ٤٨٣٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    معرض

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٢ طوابق إدارية للبيع موقع متميز

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شارع العروبة, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    7+

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    معرض

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – 3 أدوار تجارية في منطقة مستشفى مصر الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    معرض

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع معرض تجاري مميز شارع الطيران مدينة نصر

    Property Network logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    2

    ١٬١٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    معرض

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معرض سيارات للبيع علي التسعين الشمالي مباشر

    Picky Properties logo image

    مركز القاهرة الجديدة, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    معرض

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معرض سيارات امام الرحاب وفاميلي بارك التجمع ع

    متصدر

    Property Hills  One logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٥٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    معرض

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معرض عربيات في شيخ زايد علي شارع البستان

    Crown Stone Realty logo image

    أو ناين من ميقات للتطوير العقاري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    معرض

    ٢٣٬٧٣١٬٠٠٠ جنيه

    معرض سيارات للبيع في مدينة نصر عند النادي الاهلي

    متصدر

    Property Hills  One logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٩٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    معرض

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Show Room قلب التجمع والجولدن اسكوير جاهز للمعاينه

    Falcon for Real Estate logo image

1

    ٣١٢ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    معرض

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدليه علي الوجهه في مول SUMMIT ريتزي الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٦٨ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    معرض

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معرض في شيراتون للبيع ٨١٦م تسليم فوري- هليوبوليس

    Commercial State logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    ٨١٦ متر مربع

    ١٤٠٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    معرض

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدليه مباشره على المحور امام مستشفى دار الفؤاد

    Property  Hills. logo image

    محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١ متر مربع

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    معرض

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معرض عربيات استلام فوري و جاهز للتشغيل في شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    طريق النصر, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    معرض

    ١٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شوروم الان بمق

    Creative Real Estate logo image

    مول كليف التجمع الخامس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٥٥٤ متر مربع

    ٢٢٩٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 5

    معرض

    ١٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معرض للبيع 500 متر في القاهرة الجدبدة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

2