مكاتب للبيع في التجمع الخامس, صفحة 51

1,656 عقارات أخرى
  • 7

    مساحات مكتبية

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستثمار بعائد شهرى مكتب للبيع على 90 الجنوبى

    Top Homes Real Estate logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٢ متر مربع

    ١٦٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٧٣٣٬٣٠٠ جنيه

    مكتب أرضي بمساحة ٢٠٠ متر مربع للبيع جولدن سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 5,800,000 - واجهة رئيسية بجوار AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 103م للبيع في روك جولد - التجمع الخامس

    Commercial State logo image

    روك جولدن مول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٠٣٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١١٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب أفضل لوكيشن للبيع قي ليك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٦٣ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع بمساحة 52 م +مخزن 90 م في ات (اب وايد)

    New Avenue Real Estate logo image

    تريفيوم بزنس كومبلكس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٣٨٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 105م متأجرعلي تسعين الشمالي بعائد استثماري١٠٪

    New Avenue Real Estate logo image

    تريفيوم سكوير, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب41م للبيع في روك جولد - التجمع الخامس

    Commercial State logo image

1

    ٤١ متر مربع

    ٢٠٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بدون اوفر باقل مقدم وقسط فى وان ناينتى

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٨٢ متر مربع

    ١٧٣٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٤١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بالكامل للبيع بميفيدا جاهز للاستلام

    Platinum Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٥٢٨ متر مربع

    ٢٦٨٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري بأعلى عائد وترافيك + لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 90م استلام فورى باقل سعر متر واقل مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بميفيدا باقساط جاهز للاستلام

    Platinum Properties logo image

لا يوجد

    ٨٣ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٧١٥٬٠٤٠ جنيه

    مكتب ادارى 169م للبيع زيد ايست اورا التجمع الخامس

    TREX logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٤٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب كورنر للبيع فى ديستريك 5 اوبن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في هايد بارك التجمع الخامس

    Hyde Park Developments logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بمجمع البنوك لوكيشن مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع مجمع البنوك, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في مكتب التسعين الشمالي التجمع الخامس

    Picky Properties logo image

    فى90, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٧٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في كايرو بيزنس بارك بلازا فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو بيزنس بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 343م للبيع في روك جولد - التجمع الخامس

    Commercial State logo image

1

    ٣٤٣ متر مربع

    ١٩٩٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بميفيدا جاهز للاستلام

    Platinum Properties logo image

لا يوجد

    ٩٣ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب في وان ناينتي LMD للبيع - القاهره الجديده

    Commercial State logo image

1

    ١٢٤ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٠٨٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    عقار إداري لعقار دخل مع عائد استثماري 630م

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين اليوم ! استلام فوري بواجهة ممـيزة + جوار AUC

    Falcon for Real Estate logo image

3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بالكامل للبيع بميفيدا جاهز للاستلام

    Platinum Properties logo image

لا يوجد

    ٩٣ متر مربع

    ١٦٨٬٠١٠ جنيه/متر مربع