مكاتب للبيع في الحى المالى, صفحة 3

69 عقارات أخرى
  • 3

    مساحات مكتبية

    ٧٬٦٦٨٬٩٩٠ جنيه

    مكتب اداري استلام فوري بالحي المالي

    The Icon Real Estate logo image

    الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٠٣٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬٠٤٧٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع واجهة على محور الوزرات تقسيط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيكتور باي موداد, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩١٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب لقطة مبني وأستلام سنة في العاصمة بقسط 5 سنين

    Roots Real Estate logo image

    شانزليزيه مول, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٤ متر مربع

    ٢٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٥٬٠٥٤٬٠٠٠ جنيه

    مكتب أستلام سنة وبأعلي عائد استثماري في العاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    ١٩ متر مربع

    ٢٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٩٬٠٧٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان مكتب بأكبر واجهة مباشرة فى الحي المالي

    Roots Real Estate logo image

    روك كابيتال وان, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم واستثمر الان في مكتب بأقل سعر للمتر بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

1

    ١٥ متر مربع

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١١٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام 4 شهور امام البنك المركزي مباشرة

    IRTKAZ logo image

    الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٩٬٠٨٦٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فورى واجهة على الحي المالي بمقدم12%

    Roots Real Estate logo image

1

    ٨٦ متر مربع

    ١٠٥٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري متشطب بالتكيفات بأقل سعر بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    ١٠ متر مربع

    ٢٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٨٩٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا مكتب جاهز للتشغيل بأقل سعر في العاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    ٩٩ متر مربع

    ١١٠٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب "سوبر لوكس" للبيع - قلب الحي المالي \العاصمه

    Better Estate Investment logo image

    سولاس, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٩ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٩١٢٬٠٠٠ جنيه

    مكتبك الإداري 136م في قلب الحي المالي باراجون 2

    Elshams Real Estate logo image

    باراجون, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٤٦٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٩٬٢٢٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم مكتبك 67م في الحي المالي أقل مقدم باراجون 2

    Elshams Real Estate logo image

    باراجون, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٣٧٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٩٬٤٨٢٬٠٠٠ جنيه

    مكتبك الإداري أمام البورصة المصرية في باراجون 2

    Elshams Real Estate logo image

    باراجون, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    ٢١١ متر مربع

    ١٣٩٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في الحي المالي بالعاصمة الجديدة

    Bond & Key logo image

    كايرو بزنس بلازا, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بالتكييفات في الحي المالي بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٣ متر مربع

    ١٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتبك بمقدم 600 الف وقسط الباقي علي 6 سنين,العاصمة

    Held Real Estate logo image

    الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٣ متر مربع

    ١٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 2

    مساحات مكتبية

    ٩٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع Business Gate العاصمة الإدارية

    Harris Estates logo image

    الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – مكتب في برج 6ixty Iconic Tower

    Beltone logo image

    سيكستي ثري, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٦١ متر مربع

    ١١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع