عيادات تجاري مفروشة للبيع في القاهرة

121 عقارات أخرى
  • 11

    عيادة

    ٨٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع داخل مولvx90جاهز للاستلام الفوري اقساط

    Property Hills  One logo image

    فى90, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٦ متر مربع

    ١٧٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده بيع دور ارضي في نبيل الوقاد علي شارع رئيسي

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ١٠٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في ميفيدا ذا بليس مع فيو علي البلازا

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة بيع متشطبة في ميديكال بارك مع واجهة مميزة

    New Avenue Real Estate logo image

    ميديكال بارك بريميير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١٣٦٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 2

    عيادة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادتان أسنان للبيع في 3Sixty

    Laucienda For Real Estate logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٥ متر مربع

    ١٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 80 متر بيع متشطبة في اتيرنا فيو على البلازا

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع داخل مولvx90جاهز للاستلام الفوري اقساط

    Property Hills  One logo image

1

    ٤٦ متر مربع

    ١٧٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 52م تشطيب كامل في Three Sixty التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٥٢ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة ريسيل 46متر فوري متشطبة بالفرش ف الحي التاني

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    اليجانتري, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٦ متر مربع

    ١٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    عيادة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده في الاوبن اير مدينتي location ممتازة جداً /

    Smartex logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    1

    ٢٧ متر مربع

    ٣١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة أسنان للبيع – شارع بطرس غالي، مصر الجديدة

    Property Network logo image

    شارع بطرس غالي, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    عيادة

    ٦٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة مفروشة بالكامل للبيع في إليجانتري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٤٧ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده متشطبه بالكامل بالتكيفات واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة كاملة التشطيب للبيع على أوتوستراد المعادي

    Ahmed Yasser Group logo image

    طريق الاوتوستراد, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    عيادة

    ١١٬٢٠٧٬٨١٠ جنيه

    عيادة للبيع 78م العاصمة الإدارية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منطقة الأعمال المركزيه, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٤٣٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٣٬٩٥١٬٣٦٠ جنيه

    ادفع 395الف وامتلك عيادة متشطبة بأميز موقع بالتجمع

    IRTKAZ logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩٨٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٩٬٧٩٨٬٠٠٠ جنيه

    مكتب او عياده ٧٠ متر ب مول إداري طبي مميز

    Summit Real Estate logo image

1

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٩٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 32 م للبيع في لاميرادا بلازا التجمع الخامس

    Summit Real Estate logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٢ متر مربع

    ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ١٩٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع في WELL CARE التجمع الخامس

    Eastmark logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    عيادة

    ٤٬٥٤١٬٤٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية قوية في قلب المقطم ـ الهضبة الوسطى

    Shamy Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٨٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 45 متر للبيع تشطيب كامل في التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٤٥ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 45م تشطيب كامل في Three Sixty التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٤٥ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده تصلح إدارى وطبي متشطبه في وان قطاميه سعر مميز

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٣٧٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    عيادة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده متشطبه للبيع بميفيدا تطل علي شارع التسعين

    Platinum Properties logo image

لا يوجد

    ٥٦ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع | 75 م | ماين ماركس | القاهرة الجديدة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    موراي, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع