عيادات تجاري مفروشة للبيع في مدينتي

5 عقارات أخرى
  • 10

    عيادة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 43م أول سيزون بارك مدينتي متشطبة بالكامل كاش

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٢١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة فاخرة بإيست هب مدينتي موقع حيوي وتشطيب راقي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع المركز الطبي ايست هب مدينتي متشطب لقطة

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 48م ايست هب مدينتي متشطبة استلام فوري

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٢٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    عيادة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدينتى عبادات مميزه للبيع عائد شهرى بسعر مناسب جدا

    ElGammal real estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٧٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع