عقارات تجاري مفروشة للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 7

222 عقارات أخرى
  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬١٩٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر مكتب 50م متشطب بالتكيفات فى الحي المالي

    Roots Real Estate logo image

    تاج تاور, منطقة الأعمال المركزيه, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٣٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    أستثمر بأعلي عائد بالعاصمة في مكتب بسعر بأقساط15س

    Roots Real Estate logo image

    ماس تاور, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٢٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    أستثمر الان شقه فندقيه بالفرش بأقوي عائد بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    فورتي وان, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٠٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لمحبي الاستثمار شقه فندقيه بالفرش+بتكيفات بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    ريفان, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ٣٨ متر الدور السادس ابراج النيل علي الوجهه مب

    Zein for real estate logo image

    نايل بيزنس سيتي, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٨ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • سيتى اوفال

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١١٦٬٩٨٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Master Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,سيتى اوفال

    1 - 6 غرفة

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ٣٨ متر الدور السادس ابراج النيل علي الوجهه مب

    Zein for real estate logo image

1

    ٣٨ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ٣٨ متر الدور السادس ابراج النيل علي الوجهه مب

    Zein for real estate logo image

لا يوجد

    ٣٨ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ٣٨ متر الدور السادس ابراج النيل علي الوجهه مب

    Zein for real estate logo image

لا يوجد

    ٣٨ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ٣٨ متر الدور السادس ابراج النيل علي الوجهه مب

    Zein for real estate logo image

لا يوجد

    ٣٨ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ٣٨ متر الدور السادس ابراج النيل علي الوجهه مب

    Zein for real estate logo image

لا يوجد

    ٣٨ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • ذا كليف في إل بوسكو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ال بوسكو

    3 - 4 غرفة

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بأقل سعر متر وبعائد استثماري ضخم في العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    سيكتور باي موداد, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٦ متر مربع

    ١٥٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الان فىNile Businessبأقوى موقع فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    ٥٨ متر مربع

    ١٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٬٣٨٦٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بأقل سعر و بأعلي قيمه إيجاريه فىCBD باقساط15س

    Roots Real Estate logo image

1

    ٤١ متر مربع

    ٨٢٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب واجهه استلام سنة بأقل سعر فى الحي المالي

    Roots Real Estate logo image

    شانزليزيه مول, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠ متر مربع

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ٢٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مبني جاهز للمعاينه بحي التنزة والتسوق قسط9سنين

    Roots Real Estate logo image

    لافييت مول, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٣٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • قماري ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٩٠٬٥٣١ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8,قماري

    2 - 4 غرفة

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام سنه مبني وجاهز للمعاينه بالحي المالي

    Roots Real Estate logo image

2

    ٤٢ متر مربع

    ١٤٤٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٨٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر مكتب جاهز للاستلام بـRock Capital قسط6سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك كابيتال وان, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٤١ متر مربع

    ٢٠٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٨١٣٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان عيادة بأقل سعر للمتر معTaj Misr فيCBD

    Roots Real Estate logo image

1

    ٥٣ متر مربع

    ١٢٨٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري بالحي المالي والحكومي أقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٨٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفه فندقيه امام البرج الايقوني,العاصمه

    ERMA Real Estate logo image

    كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جنوب في العاصمة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٦٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orientals For Urban Development - OUD
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,جنوب

    2 - 4 غرفة

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٧٬٧٦٦٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بأعلي عائد بالحي المالي في العاصمةقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    ٥٥ متر مربع

    ١٤١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتب بسعر لقطه علي الابراج السياحيه +بخصم10%

    Roots Real Estate logo image

    مون ريال تاور, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٢٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بالفرش+الاجهزة تحت ادارة كونكورد

    Roots Real Estate logo image

1

    ٦٨ متر مربع

    ١٩٠٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٨٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم استلام الان مكتب في روك كابيتال بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    ٤١ متر مربع

    ٢٠٣٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب جاهز للمعاينه والاستلام بالعاصمه باقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    ٧٩ متر مربع

    ١٨٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • لا كابيتال سويت لاجونز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pyramids  Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,لا كابيتال سويت لاجونز

    1 - 2 غرفة

صورة لـ Community Overview في العاصمة الإدارية الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العاصمة الإدارية الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…