عقارات تجاري للبيع في القاهرة

4,866 عقارات أخرى
  • 5

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ادارى للبيع بقلب التجمع الخامس_باقل سعر للمتر

    CLICK logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع بموقع استراتجي يخدم نشاطك

    CLICK logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري عملي لايجار وقريب من الخدمات

    CLICK logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١٤١٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر اداري مميز للبيع بموقع مميز بشارع التسعين

    CLICK logo image

    وان جولدن سكوير مول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٩٬٧٩٨٬٠٠٠ جنيه

    مكتب او عياده ٧٠ متر ب مول إداري طبي مميز

    Summit Real Estate logo image

    اليجانتري, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٩٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • هايد بارك سنترال

    السعر عند الإطلاق:

    ٢١٬٣٣٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هايد بارك سنترال

    3 - 5 غرفة

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع باقل سعر للمتر بالتجمع الخامس

    CLICK logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع باقل سعر للمتر في التجمع الخامس

    CLICK logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٤٠٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٨٨٤٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع في كايرو بيزنس بارك

    Conquer Properties logo image

    كايرو بيزنس بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٢٠٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ريسيل مباشرة على التسعين الجنوبي بالتكييفات

    West Field logo image

    كونكورد بلازا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٥٥ متر مربع

    ١٦٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    بناية كاملة

    ٢٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مبنى تجارى 3000م بين مصر الجديدة ومدينة نصر

    Abrag Real Estate logo image

    شارع صلاح سالم, الاستاد, مدينة نصر, القاهرة

    6

    ٣٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • إيست فايل

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 5 غرفة

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم مكتبك فوراً وأقل من سعر الشركة أمام AUC

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ١٢٦٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه محل بمكان حيوى وموقع مميز استلام فورى

    Scout Real Estate logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٣ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ادارى للبيع بموقع راقى ومتميز بالتجمع الخامس

    CLICK logo image

1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    مكتب ١٤٨م للبيع في سنترو مول | على ال٩٠ الجنوبي

    Circle Realestate logo image

    سنترو, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ١٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ٤٬٠٦٢٬٧٨٩ جنيه

    محل بواجه رائيسيه استلام فوري في وسط البلد

    Falcon for Real Estate logo image

    برج ماسبيرو التجاري, مثلث ماسبيرو, وسط البلد - وسط القاهرة, القاهرة

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٦٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • سيتي جيت نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    1 - 5 غرفة

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب اداري بواجهتين بالتجمع الخامس علي ال90

    Falcon for Real Estate logo image

    وان نانيتي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٢٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع بموقع استراتيجي بالتجمع الخامس

    CLICK logo image

2

    ٩٦ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٤٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ادارى للبيع بموقع متميز بالتجمع الخامس_Mivida

    CLICK logo image

1

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع في لوكشين مميز بالتجمع الخامس

    CLICK logo image

2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    محل تجاري

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل تجارى 22م فاليو مول جاردينيا هايتس لقطة

    Dream Homes Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٢٢ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٢٦٨٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    1 - 4 غرفة

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكاتب تقع مباشرة على الطريق الدائري، دفعة أولى 1M

    Crafters Real Estate logo image

    كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة متتفوتش امتلك 3محلات مفتوحين على بعض بالرحاب

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري 590م للبيع أمام نادي الشمس مباشرة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    ٥٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 32 م للبيع في لاميرادا بلازا التجمع الخامس

    Summit Real Estate logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٢ متر مربع

    ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١١٬٠٩٩٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 55م للبيع في ماين ماركس على ال 90 الجنوبي

    New Avenue Real Estate logo image

    مول ساوث جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • أيام ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    2 - 3 غرفة