محلات للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 10

270 عقارات أخرى
  • 9

    محل

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية بيع في التجمع الخامس ٥٠ متر متشطبة

    New Avenue Real Estate logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ٩٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار بعائد محل للبيع بوليفارد ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري ارضي جاهز للتشغيل دايركت ع ال90 الجنوبي

    Falcon for Real Estate logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٦ متر مربع

    ١٬١٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ممتازة بنك للبيع في التجمع الخامس 334 متر

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٣٣٤ متر مربع

    ٣٢٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ١٠٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ممتازة بنك للبيع في التجمع الخامس 331 متر

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٣٣١ متر مربع

    ٣١١٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ١٠٧٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    محل 248م بمساحة خارجية 119م في وان ناينتي التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    وان نانيتي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٦٧ متر مربع

    ٢٩٣٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في وان نينتي علي التسعين استلام قريب

    Oaks Real Estate logo image

2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع بمساحة خارجية ف التجمع داخل ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    لاجون بيتش بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محلك الان بمقدم 25%

    Creative Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ٧٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنك / محل 254م استلام فوري في جولدن جيت للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٢٥٤ متر مربع

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ١٠٧٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    محل 248م بمساحة خارجية 119م في وان ناينتي التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٣٦٧ متر مربع

    ٢٩٣٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل

    ٦٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    محل دور ارضي 203م استلام فوري بالتقسيط في التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع – ثري سيكستي مول

    Beltone logo image

1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع في جولدن جيت

    Beltone logo image

لا يوجد

    ١١٥ متر مربع

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية قوية محل تجاري لقطة في قلب التجمع

    Feeds logo image

    المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع بمساحة ١٣٥ مترًا

    New Avenue Real Estate logo image

    داون تاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع في ليك فيو بوتيك القاهره الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٩٩٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ١٨٬١٦٠٬٠٧٥ جنيه

    محل مطعم وكافيه للبيع بأقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    برك في, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٤٢٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ٢٣٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    محل تجاري 96 متر متشطب للبيع | كومباوند هايد بارك

    Circle Realestate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٢٤٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل

    ١٠٥٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة تجارية للبيع في Mivida Business Park

    Blu Real Estate Marketing logo image

لا يوجد

    ٢٧١ متر مربع

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ١٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل استلام فوري على التسعين الشمالي مباشره

    Your Real Estate logo image

    ايجوال, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٦١ متر مربع

    ٢٨٧٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ٣٥٬٢٥٦٬٥٠٠ جنيه

    للبيع محل في الجولدن سكوير بمقدم 1 %

    Country For Real Estate logo image

1

    ١٠٧ متر مربع

    ٣٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع فرصة 30% استلام في مول G7

    New Avenue Real Estate logo image

    مول جي 7, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ٢٦٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مباشر علو 90 الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    ان 90 بيزنس كومبلكس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٨٧ متر مربع

    ٣٠٨٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محلك التجاري بموقع مميز في القاهره الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٧٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع