محلات تجارية تجاري للبيع في القاهرة, صفحة 5

716 عقارات أخرى
  • 7

    محل تجاري

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مميز للبيع في كمباوند Next Point

    Ring Road Real Estate logo image

    نكست بوينت, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل استثماري 76م للبيع بكرافت زون مدينتي بعائد مضم

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٦ متر مربع

    ١٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل دوبلكس جاهز بمدينتي بعائد 70 ألف شهرياً لقطة

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل متأجر في مدينتي متشطب استلام فوري (East Hub)

    West Field logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٦٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    محل لقطه أمام البرج الأيقوني بالعاصمة قسط 15سنة

    Roots Real Estate logo image

    ماس تاور, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٥ متر مربع

    ٢٦٠٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل في مجمع ميركوري مول, مقدم 10%, الاستلام سنه

    Smart Move logo image

    مجمع ميركوري للأعمال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    محل تجاري

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    داخل كمباوند، بكثافة سكانية عالية موقع مميز

    Selective logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محلين مفتوحين على بعض في ماي فير 2 المقطم

    Selective logo image

    طريق كمباوند روضة المقطم, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    محل تجاري

    ٥٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع 309م التجمع الخامس

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٦٨٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٣٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    محل تجاري البيع في سواي مول

    Eastmark logo image

    سواي مول, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٤٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    محل تجاري

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة تجارية للبيع – مصر الجديدة (شارع المنتزه)

    Property Network logo image

    شارع المنتزه, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    2

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    محل تجاري

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع – شارع أبو داوود الظاهري

    Property Network logo image

    شارع ابو داوود الظاهري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    1

    ٧٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع | شارع رئيسي High traffic | المعادي

    Emkan for Real Estate logo image

    طريق مصر حلوان الزراعي, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٧٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع في Open Air Mall Extension

    Honesty Gate Real Estate logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ١٨ متر مربع

    ٤٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 33 متر للبيع روكسى مصر الجديدة

    Future Home RealEstate logo image

    شارع دمشق, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٣ متر مربع

    ١٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٨٦٬١٦٩٬٦٠٠ جنيه

    محل دور اررضى بيع على ال90 الشمالى التجمع بالتقسيط

    Eastmark logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٧٨ متر مربع

    ١٨٠٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري 280 م للبيع بأقل سعر متر التسعين الشمالي

    Egypt Best Properties logo image

2

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٥٬٩٦٢٬٧٣٢ جنيه

    محل 104م استلام فوري بوجهه مميزه علي شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

    5 اي لواترواي, الطريق الدائري, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل تجاري

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان محل 50م في مول مميز بسعر لقطه

    متصدر

    Creative Real Estate logo image

    ريو كومبلكس مول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٥٠ متر مربع

    ٢١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٦٬١٦٢٬٧٣٢ جنيه

    محل 104م استلام فوري بوجهه مميزه علي شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٣٬٧٢٧٬٩٢٢ جنيه

    محل 145م بوجهه مميزه علي شارع التسعين امام 5A

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 210م للبيع في VGK التجمع الخامس شارع 90

    Summit Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٢١٠ متر مربع

    ٢١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل لقطة متاجر للبيع بمدينتي 76م² مؤجر بعائد فوري

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٦ متر مربع

    ١٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية: محل متاجر 96 متر² داخلي + 55 خارجي

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٩٦ متر مربع

    ١٨٢٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٢٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع في التجمع مساحته ٨٧ مترًا مربع

    New Avenue Real Estate logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع