عيادات تجاري للبيع في القاهرة, صفحة 10

352 عقارات أخرى
  • 13

    عيادة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة استلام فوري للبيع في اميز لوكيشن في العاصمة

    Houseology logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 10 سنين عيادة 50م استلام فوري للبيع

    Houseology logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة استلام فوري للبيع وسط تجمع سكني في العاصمة

    Houseology logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 50م استلام فوري للبيع وسط اكبر تجمع سكني

    Houseology logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في مركز أوزون الطبي - القاهرة الجديدة

    Experts Home logo image

    مجمع أوزون الطبي, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك عيادتك الجاهزة للاستخدام تناسب ارقي العملاء

    New Avenue Real Estate logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤١ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع سعر الطرح الأول،استلام قريب,تقسيط طويل

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٢ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    عيادة

    ٣٬٣٩٩٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك عيادة وأدفع اول قسط بعد 3 سنوات فى مول hilit

    New Home for Real Estate logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في مدينتي اوبن اير مول لقطة اوفر 300

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٢٠٤٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع المركز الطبي ايست هب مدينتي متشطب لقطة

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في مول ايترنا متشطبة بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده متشطبه بالكامل بالتكيفات واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 40م للبيع ميديكال بارك UMC القاهرة

    Abrag 2 logo image

    مركز القاهرة الطبي, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة لقطة للبيع تشطيب كامل بالتكييفات استلام فوري

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    اليجانتري, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ١٠٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٨٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع داخل مولvx90جاهز للاستلام الفوري اقساط

    Property Hills  One logo image

    فى90, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٦ متر مربع

    ١٧٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    عيادة

    ٤٬٦٤٥٬٢٠٠ جنيه

    عياده متشطبه بالتكيفات اقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    روك جولدن مول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٩٨٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة غرفتين وريسبشان امام الاسانسير مول ايلجانتري

    Al Ofok Investment logo image

1

    ٧١ متر مربع

    ٩٨٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده أرضي مشطبه بالتكييفات للبيع في جرانوي التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    مجمع أوزون الطبي, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٨ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    عيادة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك عيادتك المشطبه بالكامل مع فيو مميز في CMC

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٧١ متر مربع

    ١٣٣٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    عيادة

    ٤٬٩٦٦٬٠٠٠ جنيه

    Tri Hub

    Envigo Real Estate logo image

    منطقة الجامعات والمدارس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤١ متر مربع

    ١٢١٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة بانواميك فيو مرخصهvip برايم لوكيشن خصم 58%

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١٤٤٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    عيادة

    ٣٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر عياده في ال r3 المقصد استلام فوري بالمقدم

    Elshams Real Estate logo image

1

    ١٠٩ متر مربع

    ٣٤٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    عيادة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع 72م تشطيب كامل في ذا هب

    Allocate Real Estate logo image

    ذا هب, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    عيادة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع 47 م متشطبه بالكامل فى ذا هب واتر واى

    Allocate Real Estate logo image

1

    ٤٧ متر مربع

    ١٣١٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٨١٣٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان عيادة بأقل سعر للمتر معTaj Misr فيCBD

    Roots Real Estate logo image

    تاج تاور, منطقة الأعمال المركزيه, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٢٨٬٥٤٧ جنيه/متر مربع