عقارات تجاري للبيع في شارع التسعين الشمالي

400 عقارات أخرى
  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بالفرش مول كايرو بزنس بلازا

    The Broker EG logo image

    كايرو بزنس بلازا, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ١٤٠٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع بمساحة 52 م +مخزن 90 م في ات (اب وايد)

    New Avenue Real Estate logo image

    تريفيوم بزنس كومبلكس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٣٨٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ١٥٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    محل مميز للبيع في Z90 مباشر علي التسعين ومحمد نجيب

    New Avenue Real Estate logo image

    تريفيوم سكوير, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٣ متر مربع

    ٢٠٩٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٣٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع في قلب التجمع الخامس

    CLICK logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري مع اقساط في ذا ارك على التسعين الجنوبي

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا أرك بيزنس ديستريكت, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٩ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • موراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٨٧٬٧٥٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Main Marks
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الشمالي,موراي

• 5

    مساحات مكتبية

    ١٠٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتبك دور الأرضي بمدخل خاص بكايرو كابيتال

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو كابيتال سنتر, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٦٨٠ متر مربع

    ١٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب 129م للايجار في كايرو كابيتال سنتر

    Commercial State logo image

1

    ١٢٩ متر مربع

    ١٢٠٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مميز فيو بلازا ع ال90الشمالي مباشر استلام6شهور

    Summit Real Estate logo image

    مول بلص ٩٠, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز للبيع واجهة علي شارع التسعين في ذا ارك

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٧٤ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز جدا للبيع في ذا ارك شارع التسعين الجنوبي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ڤي 40

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الشمالي,فى40

    3 - 5 غرفة

  • 6

    عيادة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك عيادتك في الحي التجاري المركزي

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    مركز القاهرة الطبي, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣١ متر مربع

    ١٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٨٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري 65 م للبيع خطوات م شارع التسعين الرئيسي

    Summit Real Estate logo image

    فى90, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٥٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بإطلالة مميزة للبيع في التجمع الخامس بالتسعين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٣٩٦ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بعائد استثماري 8,8% يطل علي التسعين الرئيسي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٧٩ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بعائد استثماري مميز 8,8% يطل علي شارع التسعين

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٠٣ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل متاجر مع عائد 6.9% للبيع علي التسعين الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    نورث بلاس مول, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٥٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 39م تشطيب كامل بسعر خاص في التسعين الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    إيت بيزنس هب, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٩ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ١٩٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع في WELL CARE التجمع الخامس

    Eastmark logo image

1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٤٠٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بالكامل بمدخل مباشر على الطريق الدائري

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب50 م متشطب للبيع - Cairo Business Plaza

    AK Circle logo image

1

    ٥٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب للبيع في trivium square بسعر مميز جدا

    New Avenue Real Estate logo image

لا يوجد

    ٣٨ متر مربع

    ١١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان مكتب متشطب ريسيل في تريفيم سكوير

    IRTKAZ logo image

1

    ١١٤ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٨٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ريسيل بأرخص سعر متشطب في تريفيم كومبلكس

    IRTKAZ logo image

1

    ٦٠ متر مربع

    ١٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٢٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 190م للبيع متأجر كايرو بيزنس بلازا شارع 90

    Summit Real Estate logo image

2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ادارى ١٥٧ متر للبيع متشطب بالتكييفات Trivium

    Summit Real Estate logo image

1

    ١٥٧ متر مربع

    ١٤٣٬٣١٢ جنيه/متر مربع