عقارات تجاري للبيع في القاهرة

4,787 عقارات أخرى
  • 12

    عيادة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده مشطبه بالكامل للبيع في إيجي جاب الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي التاسع, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ١٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للمأكولات والمشروبات للبيع بأقساط في أيزولا

    New Avenue Real Estate logo image

    ايسولا كواترو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٨٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ١٢٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية محل على التسعين مباشرة ٤٩ متر

    New Avenue Real Estate logo image

    جرانوي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٢٥٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٤٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري لإعاده البيع في ذا بليس ميفيدا القاهره

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ١٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٠١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة كبيرة فى وان ناينتى للبيع ٥٩٨متر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    ٥٩٨ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أيام ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٤٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع ١٦٢متر فى واتر واى

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٥١٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار عقاري بعائد استثماري %١٠

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٢٤٢ متر مربع

    ٢٦٨٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٤١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 317 متر فيو مفتوح فى مصر ايتاليا

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو بيزنس بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٣١٧ متر مربع

    ١٣٠٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٦٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع على التسعين مباشرة 58متر

    New Avenue Real Estate logo image

    تريفيوم بزنس كومبلكس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع فى لاك فيو 75متر استلام فوري بمقدم 50%

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٥١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر

    2 - 3 غرفة

  • 9

    محل

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري بالقاهره الجديده استلام العام القادم

    New Avenue Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ١٤٤٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر اداري للبيع في كايرو بيزنس بلازا

    Picky Properties logo image

    بيزنس بلاس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٤٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري تشطيب فاخر للبيع في زهراء المعادي

    New Avenue Real Estate logo image

    برج جراند بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٩٬٢٣٢٬٨٠٠ جنيه

    مكتب مشطب بالكامل جاهز للإستلام بالقرب من ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

    اكويا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١١٩٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2 محل تجاري مشطب بالكامل للبيع في ميراج مول

    New Avenue Real Estate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • قطامية جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٤١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,قطامية جيت

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎ مكتب 55م متشطب بالتكييفات للبيع في مول اوداز

    New Avenue Real Estate logo image

    اوداز مول, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٣٤٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور إداري للبيع بأقساط بموقع مميز في ليك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ٢٤٩٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 250م للبيع من شركة واتر وأي علي 8 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل تجاري

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مميز للبيع بمنطقه شيراتون مصر الجديده

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بيع مكتب استثماري في ليك فيو القاهره الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لاند مارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,لاندمارك

    1 - 3 غرفة

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٥٤٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر اداري 570م للبيع بالتقسيط بكمبوند وان قطامية

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    ٥٧٠ متر مربع

    ٩٥٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٦٬٥٠٤٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري 80 متر للبيع في سعادة في التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٠٦٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٨٬١١٧٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز للبيع في شيراتون مساحة 117 متر

    New Avenue Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٩٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بعائد استثماري يبدء من17.6% على التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع دور ارضي 48 متر على التسعين الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    ليفيلي مول, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    ٤٨ متر مربع

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • وينتر بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Dominar Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 4 غرفة