عقارات تجاري للبيع في شارع الجيش

يبدو أن كل المنازل في شارع الجيش, المنصورة مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 9

    عيادة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة الترا سوب لوكس للبيع بالجهاز الهضمي

    المنصورة, الدقهلية

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ادراي على الطوب الاحمر بشارع الجمهورية الرئيسي

    شارع الجمهورية, المنصورة, الدقهلية

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • محل تجاري - استوديو - 1 حمام للبيع في حي الجامعة - المنصورة - الدقهلية
    1

    محل تجاري

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في المنصورة حي الجامعة الرئيسي

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    حي الجامعة, المنصورة, الدقهلية

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل فى مول جيهان بلازا في اميز منطقة تجارية

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع جيهان السادات, المنصورة, الدقهلية

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل فى مول جيهان بلازا في اميز منطقة تجارية

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع جيهان السادات, المنصورة, الدقهلية

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٩٨٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع بالمنصورة ميدان الطميهي رئيسي

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع بورسعيد, المنصورة, الدقهلية

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٦٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع بالمنصورة - شارع احمد ماهر(رئيسي واجهة)

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع احمد ماهر, المنصورة, الدقهلية

    لا يوجد

    ٦٩ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معرض متشطب على البحر الصغير مباشر موقع مميز

    El Hefny Group logo image

    شارع البحر الصغير, المنصورة, الدقهلية

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٢٬٩٦٠٬٣٠٠ جنيه

    فرصتك بخصم ل10% على عيادتك الطبية، احجز دلوقتي

    زاهية المنصورة الجديدة, المنصورة الجديدة, الدقهلية

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٦٨٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • محل تجاري - استوديو - 1 حمام للبيع في المنصورة الجديدة - الدقهلية
    1

    محل تجاري

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محلات بمنطقة الابراج بالمنصورة الجديدة الطرح الاول

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    المنصورة الجديدة, الدقهلية

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع